Pradžia / Architektūra, projektavimas / Virtuvės baldai – transformeriai
virtuvės baldai

Virtuvės baldai – transformeriai

Dabar yra 21 amžius, technologijos yra taip patobulėjusios, kad kartais atrodo, jog nieko nėra neįmanomo, tik tam reikia laiko ir išskirtinio talento ir intelekto žmonių. Jau skrendame į mėnulį lyg tai būtų eilinis įvykis, gydome, kaip anksčiau buvo manoma, neišgydomas ligas, statome aukščiausius pastatus ir darosi vis sunkiau sugalvoti kažką naujo bei nustebinti pasaulį. Sunku, tačiau visgi mes vis dar nustembame. Ir dažnai mus maloniai nustebina ne kokie tai, mūsų suvokimu, nežemiški reiškiniai ar mokslininkų atradimai, o paprasčiausi, buitį palengvinantys prietaisai, baldai, daiktai ir daikteliai.

Tai kokie gi virtuvės baldai mus gali maloniai nustebinti ir priversti mūsų svečius pavydėti. Žinoma, dabar išgaunami nauji atspalviai, formos, faktūros mus žavi, tačiau tikrai visuomet nustebina daugiafunkciniai besitransformuojantys baldai. Taigi, dirstelėkime, kokie gi virtuvės baldai transformeriai nesunkiai užkariautų mūsų širdis ir be abejo praverstų kiekvienoje virtuvėje.

Kėdė – kopėčios. Turbūt šio virtuvės baldo kūrėjas turėjo spinteles iki lubų ir jam pabodo batų žymės ant jo baltų kėdžių. Virtuvės kėdės visuomet praverčia ne tik sėdėjimui, bet ir pasilypėjimui, o kopėtėlių dažnai pasigendame savo namuose, gaila, nes jų kartais prisireikia. Pats geriausias dalykas apie šį virtuvės baldą, kėdę/kopėčias, kad jis užima tik tiek vietos, kiek užima viena kėdė. Tokią kėdę galite rasti Stonewall Kitchen internetinėje parduotuvėje.

virtuvės baldai

Jūsų dėmesiui, ekstraordinarinis baldas transformeris ypatingai mažiems butams, kuriuose skirtingos erdvės yra neatskirtos. „CLEI il fascino dell’ingegno“ italų, modulinių baldų su integruotomis, patentuotomis ir transformuojamomis sistemomis, gamintojas. Paslepiama virtuvė ir lova buvo sukurtos specialiai tam, kad palengvintų gyvenimą mažame bute. Paslepiamoje virtuvėje telpa viskas ko reikia: kriauklė, indukcinė kaitlentė su dviem viryklės degikliais, šaldytuvas, indų plovimo mašina ir net mikrobangų krosnelė. Judančioje sienoje taip pat yra laikomi daiktai, svarbu, kad jie nebūtų sunkūs, taip besitransformuojančios virtuvės mechanizmai ilgiau tarnaus. Nakties metu virtuvė transformeris pasislepia, o valgomojo stalas pavirsta lovos apačia.

virtuvės baldai

Virtuvės baldai

virtuvės baldai

Tokie virtuvės baldai transformeriai kainuoja ne mažai, tačiau tai pigiau nei pirkti ar nuomotis erdvesnį butą.

Check Also

Skalbimo mašinos skalbykloje

Dažniausi skalbimo mašinos gedimai

Sugedusi skalbimo mašina šiais laikais yra tikras iššūkis, kadangi gyventi be jos – beveik neįmanoma. ...