Pradžia / Interjeras / Vonios interjeras mažoje patalpoje
Vonios interjeras

Vonios interjeras mažoje patalpoje

Atliekant bute remontą nereiktų ranka numoti į vonios interjerą. Vonios kambaryje kasdien užtrunkame nemažai laiko, tad ši patalpa – taip pat labai svarbi ir reikšminga.

Senesnės statybos butuose vonios patalpos tradiciškai yra nedidelės, todėl pati svarbiausia užduotis renkantis vonios interjerą – optiškai padidinti patalpą. Arba ne tik optiškai.
Jei šalia vonios kambario kadais buvo sieninė spinta ar jei vonia – ilgo koridoriaus gale, geriau jau griauti sieną ir patalpą didinti. Tikrai nepasigailėsite. Didelio efekto sulauksite, net jei patalpą pavyks praplėsti pusmetriu. Tuo tarpu tiek sumažėjęs koridorius ženkliai nenukentės.
Net ir padidintoje vonios patalpoje geriau toliau ieškoti sprendimų, kurie padėtų patalpą optiškai praplėsit.

Erdvę atveria šviesios blizgios grindų plytelės ir šviesios lubos. Nedideliame vonios kambaryje verčiau atsisakyti kilimėlio – uždengtos grindys vizualiai mažina patalpą.
Baldus, ir aksesuarus siūloma pakabinti. Lentynėlės, pakabintos aukščiau, ne taip „suvalgo“ erdvę kaip uždaros spintelės, pastatytos ant žemės arba pakabintos akių lygyje.
Bet kurią erdvę vizualiai praplečia veidrodžiai. Tai, žinoma, tinka ir voniai. Veidrodžio neturėtų užgožti aplink sukabintos spintelės. Ir įkomponuoti jį galima ne ties kriaukle. Galima paieškoti vietos, ant kurios ant paviršiaus užtikštų mažiau purslų.

Norint sukurti erdvės ryškių spalvų geriau nesirinkti. Jos mažoje patalpoje netinka. Grindims, sienoms ir luboms apdailinti reikėtų pritaikyti panašius atspalvius. Jei siaurą lubų pakraščio ruožą nudažysite tokia pat spalva, kokios yra sienos, susidarys regimybė, kad kambarys aukštesnis.
Labai atidžiai reiktų rinktis dušo kabiną. Geriau tai darant nesistengti sutaupyti, nes vėliau gali laukti dideli nemalonumai dušo kabinai pradėjus leisti vandenį. Beje, mintis, kad dužo kabina suteiks vonios interjerui erdvės reikėtų gerai apsvarstyti. Nes atsisakius vonios buityje gali laukti daug ir įvairių nepatogumų.
Net ir sukūrus tobulą dizainą privalu žinoti, kad vonia visada turi būti švari, išblizginti veidrodžiai ir visi paviršiai.

Check Also

Mažos virtuvės įrengimas

Namai – ta vieta, kurioje norisi jaustis jaukiai ir patogiai. Tai yra taikoma visoms erdvėms, ...