Pradžia / Šildymas, vėdinimas / Klausimai renkantis granulinį katilą
klausimai renkantis granulini katila

Klausimai renkantis granulinį katilą

Į ką derėtų atkreipti dėmesį renkantis šildymo sistemą? Apsisprendus įsigyti granulinį katilą, dažniausiai linksniuojamas klausimas, ko gero, yra kokia konkretaus gaminio kaina, tačiau pamėginkime pasiaiškinti ar tai yra esminis dalykas, nes sutaupius šimtelį, kitą, vėliau gali tekti gailėtis. Pateikiame devynis klausimus, kuriuos turėtų užduoti pirkėjas, kurį domina granuliniai katilai.

Koks katile yra vandens tūris? Nuo to priklausys jo pajėgumas, tai yra kaip greitai įšildysite tam tikro dydžio patalpas ir ar kūrenimas bus ekonomiškas.

Kokiu būdu atliekamas kuro uždegimas degiklyje (rankinis ar elektrinis)? Nuo šios funkcijos priklausys labai svarbus faktorius – tai, kiek pririštas būsite prie savo šildymo sistemos. Automatinis įsijungimas – išties naudinga granulinio katilo funkcija.

Kokiu pajėgumu dirba katilas, pasiekus katile nustatytą temperatūrą?

Ar yra patogu atlikti degiklio ir katilo paviršių valymą nuo pelenų? Kai kurių gamintojų siūloma produkcija yra labai sunkiai prižiūrima ir valoma. Tam sugaišite daug brangaus laiko.

Kokiu būdu yra vykdomas kuro – oro santykio reguliavimas degiklyje kintant katilo darbo galiai?

Koks yra pasiekiamas oro taršos lygis atsižvelgiant į degimo produktus?

Kiek apsaugos lygių turi katilas ir kaip efektyviai jie veikia nenumatytais atvejais? Turite būti pasiruošę ir žinoti kokias funkcijas turi katilas avarijos atveju.

Koks triukšmo lygis yra pasiekiamas katilui dirbant visu pajėgumu? Nuo to priklausys kiek turėsite investuoti į garso izoliacijos montavimą katilinėjje.

Kokios yra vidutinės elektros energijos sąnaudos granulinio katilo darbo metu? Turite nepamiršti, kad granulinis katilas taip pat naudoja elektros energiją ir būtinai pasidomėkite bent tam, kad nebūtumėte nemaloniai nustebintas.

Check Also

fasado-apsiltinimas

Kaip efektyviai apšiltinti namo fasadą?

Padorus pastato apšiltinimas yra būtinas kiekvienai šeimai. Gerai atlikti šiltinimo darbai bei atidžiai pasirinktos šiltinimo ...