Pradžia / Interjeras / Greitaeigiai vartai – intensyviam transporto judėjimui
Greitaeigiai vartai

Greitaeigiai vartai – intensyviam transporto judėjimui

Greitaeigiai vartai yra visai neseniai rinkoje atsiradęs mechanizmas, montuojamas tokiose vietose, kur vyksta intensyvus transporto judėjimas. Šie vartai dažniausiai statomi patalpų viduje: didelių firmų sandėliuose, gamybos ir prekybos patalpose, taip pat šaldymo patalpose. Žinoma, greitaeigiai vartai gali būti montuojami ir išorėje.
Greitaeigių vartų veikimo sistema yru labai paprasta: vos transporto priemonei prie jų priartėjus, jie atsidaro, o nutolus – užsidaro. Mechanizmas juda pagal tam tikrus įmontuotus daviklius. Vartuose esanti sistema yra tokia šiuolaikiška, kad transporto priemonė gali įvažiuoti į patalpą net nemažindama greičio.
Greitaeigių vartų didžiausias privalumas – greitas atsidarymas ir užsidarymas. Taip pat šie vartai saugo patalpoje esančią šilumą, pavyzdžiui žiemą, neįleidžia šalčio bei drėgmės. Greitaeigiai vartai yra naudojami ir vėjuotuose patalpose, kur susidaro didelio slėgio kitimai. Tai didelis privalumas, kadangi viduje dirbantys, kraunantys prekes žmonės, nejaučia diskomforto ir gali sau ramiai dirbti, nebijodami persišaldyti ir susirgti.
Greitaeigiai vartai pasižymi ypač ryškiu dizainu, yra gaminami iš lengvo metalo. Juos galima lengvai priderinti prie bet kokių sienų ar grindų spalvos, kadangi yra pasirinkimas vartų spalvą išsirinkti iš gausios spalvų paletės. Net ir pats kaprizingiausias, mėgstantis madą žmogus, atras tai ko nori bei susikurs interjerą ir eksterjerą pagal savo skonį. Taip pat yra galimybė vartuose įmontuoti tento konstrukciją su permatomais langais, o tai dar labiau paįvairina dizainą. Kadangi greitaeigiams vartams yra naudojamos tik kokybiškos ir praktiškos medžiagos – ilgaamžiškumas garantuotas. O kaip žinome, kuo ilgiau daiktas tarnauja, tuo mažiau išleidžiame naujam.

Check Also

Baltas megztinis

Paįvairinkite namų interjerą su mezginiais, nėriniais!

Jeigu norite, kad jūsų namuose būtų kuo daugiau asmeniškumo ir tuo pačiu pavyktų susikurti skoningą vienetinį interjerą – tokiu ...