Pradžia / Šildymas, vėdinimas / Boileriai vandens šildymui – kurį pasirinkti?
Boileriai vandens šildymui

Boileriai vandens šildymui – kurį pasirinkti?

Nei vienas žmogus tikriausiai neįsivaizduotų savo gyvenimo be… šilto vandens. Karštas ar šiltas vanduo yra naudojamas dažniausiai buityje: prausiantis, plaunant indus ar drabužius, ruošiant maistą. Tikriausiai ne vienas yra supykęs kai dėl tam tikrų remontų yra atjungiamas karštas vanduo, ir ne vienam iškyla klausimas: kaip praustis po šaltu vandeniu?
Boileriai vandens šildymui – optimalus sprendimas tiems, kurie nori visada turėti namuose šilto vandens ir nebijoti, kad kažkokie trukdžiai, avarijos įvykusios miesto vamzdžiuose, sutrukdys jiems šiltai nusiprausti ar atlikti kitus, namų buities darbus.
Boileriai vandens šildymui yra įvairių rūšių:
1. Elektriniai vandens šildytuvai;
2. Kombinuoti vandens šildytuvai;
3. Greitaeigiai vandens šildytuvai;
4. Ir kita.
Visi šių rūšių boileriai, rūšiuojasi į dar skirtingas rūšis, skirtingus boilerius su savo privalumais ir trūkumais.
Elektriniai boileriai – jie sušildo vandenį elektra. Dažniausiai šie boileriai turi magnio anodo, kuris apsaugo visą talpą nuo korozijos. Taip pat šie elektriniai boileriai vandens šildymui turi kreiptuvus, kurie užtikrina stabilią vandens temperatūrą.
Kombinuoti boileriai vandens šildymui yra universalūs, galingi, turi galimybę prijungti netgi du šilumos šaltinius. Šie vandens šildytuvai turi antikorozinę apsaugą, dėl kurios šildytuvai tarnauja ilgesnį laiko tarpą.
Greitaeigiai vandens šildytuvai vandenį sušildo tolygiai, greitai. Šie boileriai yra galingi, pagaminti iš plieninės skardos, kuri apsaugota nuo korozijos. Dažnai greitaeigiai vandens šildytuvai turi reguliuojamas aukščio kojeles.
Boileriai vandens šildymui skiriasi savo kaina. Kiekviena rūšis turi skirtingus privalumus, kurie ir nustato didesnę ar mažesnę kainą. Ieškantys internetu, gali pamatyti reklaminius skelbimus, kad būtent jų įmonėje parduodamų boilerių pristatymas – nemokamas. Tačiau, prieš perkant reikia pasidomėti siūloma preke ir prisiminti, kad kartais tai, kas siūloma nemokamai ne visada yra pigiausias variantas.

 

Check Also

kaip-pagerinti-oro-kokybe-namuose

Kaip pagerinti oro kokybę namuose?

Kiekvienas savo sveikata besirūpinantis žmogus renkasi maistą kuriame mažiau riebalų, vartoja daugiau augalinės kilmės produktų, ...