Pradžia / Šildymas, vėdinimas / Granulinė krosnelė – ekonomiškas patalpų šildymas
Granulinė krosnelė

Granulinė krosnelė – ekonomiškas patalpų šildymas

Dažnas žmogus į naujoves žiūri skeptiškai ir nepatikliai. Standartinis lietuvio mąstymas: jeigu kaimynas turi ir sako, kad „gerai“, vadinasi ir yra gerai. Tačiau ar kada nors susimąstoma, kad naujovės ir yra išrandamos tam, kad būtų dar geriau? Šiuo atveju kalbama apie šildymo įrangą ir kurią pasirinkti.

Šildymas yra iš ties svarbus klausimas žmonėms, kurie gyvena Lietuvoje. Vyraujantys keturi metų laikai, kiekvieną priverčia sunerimti ir griebtis visų priemonių tam, kad namai būtų parengti šaltajam sezonui dar iki šalčių.

Vis labiau populiarėjantis būdas namams apšildyti  – granulinės krosnelės. Šis būdas nėra naujas, tačiau tikrai daugeliui negirdėtas, todėl būtina pabrėžti, kodėl granulinės krosnelės yra iš ties optimaliausias sprendimas kiekvieniems namams.

Granulinės krosnelės privalumai:
• Tylus veikimas;
• Didelė bunkerio talpa, todėl jos užtenka parai laiko;
• Automatizuotas veikimas;
• Įsijungia tam tikru laiko intervalu;
• Originali interjero detalė.

Granulinė krosnelė yra žymiai galingesnė už kūrenamą malkomis. Taip pat ji yra žymiai ekologiškesnė, kadangi kūrenama medienos granulėmis. Medienos granulės – švarus kuras, kuris degdamas išskiria daugiau šilumos, nes yra sausas ir didelio tankio. Taip pat medienos granulės palieka žymiai mažiau pelenų, o įpilti jų į granulinės krosnelės talpą yra paprasta ir greita. Granulinei krosnelei, kūrenamai medienos granulėmis, nereikia specialaus kamino, kadangi dūmai išmetami priverstinai.

Granulinės krosnelės yra įvairiausių rūšių, dydžių bei spalvų. Tikrai kiekvienas žmogus atras sąvają krosnelę, kurią lengvai pritaikys prie namų interjero ir taip namams suteiks ne tik šilumos pojūtį bet ir jaukumą bei originalumą.

Check Also

šildymo sistemos

Rekuperacinė ir vėsinimo sistema – pasirūpinkite savo šeimos sveikata

Namai – tai vieta, į kurią gera sugrįžti, tiek šaltuoju metų laiku, tiek šiltuoju. Kad ...