Pradžia / Statybos darbai / Remontas namuose – kaip apsaugoti baldus?
stretch plėvelė baldų apsaugai

Remontas namuose – kaip apsaugoti baldus?

Būsto remontas – turbūt, vienas neišvengiamiausių procesų gyvenime. Interjero mados, žmogaus skonis, norai ir poreikiai nuolat kinta, atsiranda naujų, inovatyvių sprendimų, kuriuos norisi įgyvendinti savo namuose. Vieną dieną užsinorime ryškiai raudonų sienų ar ąžuolinių parketlenčių, kitą – geidžiame pastelinių spalvų, klasikinio interjero, trečią – pasvajojame apie modernių ar net postmodernių tendencijų namus. Ir ką daryti? Remontą!
Remontas – puikus dalykas, bet, sutiktų ne vienas, tik tada, kai jis – baigtas. Tai – šiokio tokio chaoso į gyvenimą įnešantis procesas, kuriam ryžtis ir prisiruošti – nelengva. Jau vien dėl to, kad remontas, dažniausiai, užtrunka ilgiau nei tikimės, jis sukelia tam tikrų rūpesčių, nes tuo laiku ne tik daiktai, bet ir namų šeimininkai – lyg be vietos, o ir galutinio rezultato laukti pasidaro ilgu. Be viso to, remontas kelia nerimą ir namų šeimininkėms, kurios supranta, jog tvarkyti – tikrai bus ką. Dulkių, krentančio tinko, dažų ir kitų remontui reikalingų priemonių pėdsakai – dažną namų tvarkytoją varo į pykčio ir nevilties mišinio jausmą. Šiuo atveju, baldų ir kitų daiktų apsaugai, nėra tinkamesnio varianto už tamprią apsauginę plėvelę, kuri dar žinoma kaip stretch plėvelė. Šią plėvelę paprasta ir patogu naudoti, ji – paslanki vyniojimui, priglunda prie bet kokių paviršių, tad tinka įvairių medžiagų, dydžių ir formų daiktams. Be to, kad stretch – atspari drėgmei, dulkėms, ši pakavimui skirta plėvelė gali daiktus/baldus apsaugoti ir nuo pažeidimų bei apgadinimų, jei jos sluoksnis yra ganėtinai nemažas.
Ypač remonto atveju – stretch plėvelė gali būti labai naudingas ir praktiškas sprendimas. Ši plėvelė – priemonė, kuri užkerta kelią remonto metu atsirandantiems nepatogumams: dažų ar kitų medžiagų likučiams bei dulkėms ant baldų ir kitų daiktų. Pasilengvinti po remonto gresiančius darbus galima plėvele stretch. Tai žinoti – naudinga!

Check Also

Statybų valdymas

Statybų valdymo privalumai

Šiuolaikinė statyba sunkiai įsivaizduojama be gero darbų vadovo ir efektyvaus valdymo. Visi statybos planavimo, koordinavimo ...