Pradžia / Interjeras / Dušo kabina ar vonia – ką rinktis?
vonia duso kabina

Dušo kabina ar vonia – ką rinktis?

Tinkamai suprojektuotas ir įrengtas vonios kambarys maloniai nuteiks dienos pradžioje ir leis atsipalaiduoti vakare – kiekvienas priimtas sprendimas turės įtakos galutinei atmosferai, todėl svarbu ir kokią įrangą rinksitės, ir kur ją pastatysite. Vis dėl to, pagrindinis klausimas, dažniausiai neduodantis ramybės – vonia ar dušo kabina?
Abu įrenginiai turi savų privalumų, tačiau tik didesniuose vonios kambariuose galima įrengti abu šiuos variantus. Visais kitais atvejais tenka rinktis ir susidėlioti tiek savus prioritetus, tiek vonios ir dušo kabinos pliusus ir minusus.
Daugiausiai įtakos sprendimui turi vonios kambario dydis – jeigu erdvės itin mažai, kur kas geriau rinktis dušo kabiną. Šis variantas patinka ir taupantiems, kadangi prausiantis po dušu sunaudojamas kur kas mažesnis kiekis vandens.
Vonią dažniausiai renkasi tie, kurie mėgsta pasimėgauti vandens procedūromis ir gali tam skirti pakankamai laiko. Praustis vonioje kur kas patogiau, todėl ją vonios kambaryje rekomenduojama statyti tuomet, kai šeimoje yra mažų vaikų ar vyresnio amžiaus žmonių, kuriems prausimasis po dušu gali tapti nepatogiu iššūkiu, o ne malonia kasdiene procedūra.
Vis dėl to, net ir negalint pasigirti didele erdve, savo vonios kambaryje galima turėti tiek vonią, tiek ir dušo kabiną. Specialių užuolaidų ar durelių dėka, vonioje galima sukurti atskirą dušo erdvę, tuo tarpu gilesnis dušo kabinos padėklas taip pat gali atstoti nedidelę vonią. Abiem atvejais bus patenkinti visų šeimos narių poreikiai ir Jums nereikės galvoti, kuris variantas būtų geresnis.
Tiek stilistinių, tiek architektūrinių sprendimų gali būti daug ir įvairių, tačiau rinktis bus kur kas paprasčiau, jeigu patys tiksliai žinosite, ko labiau norisi – didesnės vonios su paprastesne priežiūra, ar mažiau erdvės užimančios dušo kabinos.

Check Also

jauki darbo vieta namuose

Dirbate namuose ir norite susikurti jaukų kampelį, kuris primena biurą? Skubame Jums padėti

Seniau biurų patalpos buvo suprantamos kaip per daug mažų ir negražių spintelių ir vietos, kur ...