Pradžia / Statybos darbai / Durys, vartai / Lauko ir vidaus durys – ką verta žinoti?
lauko durys

Lauko ir vidaus durys – ką verta žinoti?

Užsiimant namų statyba būtina pagalvoti ne tik apie statybines medžiagas, langus ar stogą, bet ir apie vidaus ir lauko duris. Tai labai svarbios namų dalys, kurios apjungia visus kambarius. Būtent todėl jas reikia rinktis kantriai ir atsakingai. Ką vertėtų žinoti prieš renkantis vidaus ir lauko duris savo namams?

lauko durys

Anksčiau renkantis lauko duris buvo būtina nuspręsti, ar norite saugumo, ar norite gražaus estetinio vaizdo, nes pasirinkimas buvo tik vienas. Dabar toks klausimas nebeturėtų spausti Jūsų galvos, nes dabartinės lauko durys apjungia abu parametrus – yra ir saugios ir gražios. Šiandien parduotuvėse esantis platus tiek vidaus tiek lauko durų pasirinkimas leidžia kiekvienam atrasti tinkamiausią variantą.
Vis populiarėjančios lauko šarvo durys yra ne tik išskirtinai saugios, bet ir itin šiltos. Jos gali būti komplektuojamos su viena ar daugiau spynų ir pasižymi tvirta konstrukcija, kuri apsaugos Jūsų namus nuo įsilaužėlių. Taip pat svarbu paminėti, jog šio tipo durys gali būti su stiklo paketu ar be jo. Tai priklauso nuo Jūsų pasirinkimo. Lauko durų pasirinkimas platus, todėl jas galima pasirinkti ne tik pagal dizainą, bet ir pagal norimą spalvą.

vidaus durys
Vidaus durys įprastai būna su viena spyna. Jos gali būti iš medžio masyvo, faneruotos arba laminuotos. Kaip ir laukinės, vidinės durys pasižymi tuo, jog gali būti su langeliais ar be jų. Vidaus duris galite rinktis pagal spalvą ar dizainą – jų pasirinkimas durų parduotuvėse labai platus.
Renkantis lauko ir vidaus duris būtina atsižvelgti į sienų spalvą – duris reiktų derinti prie bendro lauko sienų ar interjero dizaino. Būtina nepamiršti, kad durys yra svarbi namų detalė ir turėtų tinkamai „įsipaišyti“ į bendrą interjero ar eksterjero vaizdą. Esant reikalui, specialistai visuomet suskubs Jums į pagalbą ir padės atrasti tinkamiausią variantą.

Check Also

Namo statybų įdomybės

Pradedate namų remontą ar statybų maratoną ir nežinote, nuo ko pradėti? Pirmiausia, turite išsirinkti, ką ...