Pradžia / Baldai / Baldai, kurie privalo būti Jūsų svetainėje
komodų gamyba

Baldai, kurie privalo būti Jūsų svetainėje

Ne veltui svetainė angliškai vadinama “living room” – tai kambarys, kuriame intensyviausiai verda gyvenimas – čia žmonės valgo jaukias vakarienes, žiūri televiziją, gera arbatą su svečiais ir dar daugiau. Todėl svetainė turi būti patogi, funkcionali, joje turi būti pakankamai erdvės ir šviesos. Juk norime savo laisvalaikį leisti malonioje aplinkoje.
Jei jaučiate, kad Jūsų svetainei trūksta gyvybės ar jaukumo, pagalvokite, ar joje yra visi reikalingi baldai bei interjeto aksesuarai, kurie padėtų šioje patalpoje sukurti gerą atmosferą.

Kavos staliukas. Svetainė be kavos staliuko – ne svetainė, o foje. Aplink šį baldą vakarais susirenka šeimos nariai ir dalinasi dienos įspūdžiais. Tai daugiau simbolis nei baldas, tačiau jis reikalingas kiekvienai svetainei. Nesvarbu, ar kavos staliukas bus minimalistinio modernaus dizaino, ar įmantrios formos, galbūt antikvarinis, bet jis – būtinas.

Komoda. Nors daiktų laikymui yra skirti namų sandėliukai ar tam tikros spintelės bei talpyklos miegamajame, žmonės, turintys erdvias svetaines, mėgsta kai kuriuos dažnesnio naudojimo daiktus laikyti komodose ar sekcijose. Jeigu nerandate Jums patinkančios ar prie interjero derančios komodos baldų salonuose, pasidomėkite komodų gamyba. Pagal užsakymą vykdoma komodų gamyba gali būti idealus variantas, jei norite išskirtinio baldo savo svetainei.

Sofa-lova. Svetainei pritaikytų sofų, kampinių sofų, bei sofų-fotelių komplektų yra tūkstančiai, tačiau jei ieškote praktiškiausio varianto, rinkitės sofą-lovą. Svečiui ar giminaičiui prireikus nakvynės visada galėsite jam suteikti guolį svetainėje.

Lempos. Kaip jau buvo minėta, jaukus ir neįkyrus apšvietimas yra didelis svetainės privalumas. Pasirinkite prie Jūsų svetainės interjero tinkantį toršerą, o geriau net du – tuomet vakarais kambarį iš kelių pusių sups malonus apšvietimas, sukuriantis jaukią atmosferą.

Patogios sėdimos vietos. Svetainė – tai vieta, kur priimate savo svečius, todėl būtų itin nesmagu, jei prigužėjus daugiau draugų pastebėsite, jog visi nepatogiai glaudžiasi vieni šalia kitų ant sofos. Įsigykite sėdimų vietų, tinkančių prie interjero: sėdmaišių, jeigu palaikote modernų stilių, klasikinių pufų – jei norisi likti prie klasikos.

Check Also

stilines vonios sienelės - saugus pasirikimas

Stiklinės vonios sienelės – saugus pasirinkimas?

Vonios kambaryje šiuo metu dažniausiai montuojami dušai, kadangi jie užima mažiau vietos, žinoma, puikiai atrodo. ...