Pradžia / Statybos technika, įrankiai / Akumuliatorinių ir elektrinių suktuvų kainos ir akcijos
elektrinis suktuvas kaina

Akumuliatorinių ir elektrinių suktuvų kainos ir akcijos

Tiek akumuliatorinis bei elektrinis suktuvas yra skirtas įvairiems statybos darbams, tačiau skirtingas jų veikimas ne vienodai patogus įvairaus pobūdžio darbams. Įvertinus darbus, įrenginio galingumą dažniausiai atkreipiamas dėmesys ir į suktuvo kainą. Priklausomai nuo individualių žmogaus poreikių, ypatingai galingas elektrinis suktuvas gali kainuoti išties nemažai, o kartais net pats elementariausias akumuliatorinis suktuvas akcijos metu kainuos tokius pinigus, jog suabejosite, ar Jums jo apskritai reikia. Tam, kad nereikėtų šalin vyti tokių minčių, patariame pasinaudoti elektrinio suktuvo akcija bei įrenginį įsigyti pigiau.

Akumuliatorinių suktuvų veikimas, kainos bei akcijos

Paskutiniu metu statybų ar remonto darbams atlikti ypač populiarėja modernus statybos prietaisas – akumuliatorinis suktuvas. Lyginant jį su jo pirmtaku – elektriniu suktuvu – jis patogesnis, kadangi žmogui dirbi nekliudo papildomi laidai. Ką nors taisyti, prisukti medvaržčius ir pan. tampa patogu net tokiose vietose kaip stogas ar šachta. Visgi, daugelis akumuliatorinių suktuvų pasižymi šiek tiek mažesne galia nei laidiniai suktuvai (nors patys naujausi akumuliatoriniai suktuvai jau prilygsta galingiems suktuvams). Taigi, tokius privalumus bei trūkumus turintys akumuliatoriniai suktuvai parduotuvėse gali kainuoti maždaug nuo 50 iki 100 ar dar daugiau eurų. Puiki proga sutaupyti bei įsigyti aukštos kokybės, pakraunamus suktuvus tai pasinaudoti akumuliatorinių suktuvų akcija.

Elektrinis suktuvas – įprastos kainos bei specialūs pasiūlymai

Elektroninio suktuvo veikimui reikalingas elektros šaltinis. Šis prietaisas, priešingai nei akumuliatorinis suktuvas, nereikalauja reguliarių pertraukų, periodiško įkrovimo, veikia laidu perduodant elektros energiją. Dėl kitokio veikimo principo – elektros šaltinio ir laido, o ne akumuliatoriaus – šie suktuvai kainuoja šiek tiek mažiau nei akumuliatoriniai. Žinoma, negalima teigti, jog taip yra visur ir visada. Elektrinio suktuvo kaina priklauso nuo daugelio aspektų, pavyzdžiui, gamintojo, teikėjo ir pan. Tačiau elektrinio suktuvo akcija, lygiai kaip ir akumuliatorinio – sutaupys Jūsų pinigus. Taigi, visuomet prieš nusprendus įsigyti suktuvą, pasikonsultuokite su specialistais bei teiraukitės jų žemesnių kainų ar akcijų.

Check Also

Irankių dėžė

Geriausios įrankių dėžės pasirinkimas – komfortabiliam darbui

Jeigu savo garaže arba dirbtuvėse turite labai daug įrankių, tačiau neturite jiems tinkamos vietos ir jie erzinančiai ...