Pradžia / Interjeras / Roletai: nuo ko priklauso jų kaina?
roletai

Roletai: nuo ko priklauso jų kaina?

Ar žinojote, jog roletai gali tapti neatsiejama jūsų namų ar biuro dalimi. Vis dėlto, prieš tai verta pasakyti, kad tai yra ir viena iš tų prekių, kurios kaina kiekvieną kartą gali būti vis kitokia. Kodėl? Šis klausimas gali kilti ne vienam. Kaip tik į jį ir atsakysime šį kartą.

Dydis

Viena iš priežasčių, kodėl roletų kaina skirtinga, yra jų dydis. Kaip žinia, roletai gali būti gaminami tiek mažam langeliui, tiek ypač dideliems langams. Natūralu, kad norint pagaminti roletus dideliems langams, reikia sunaudoti kur kas daugiau medžiagų. Taigi, kuo didesnių roletų pageidausite, tuo didesnė bus jų kaina.

Storis

Roletams gaminti yra naudojamas audinys. Šiandien audinių, skirtų roletų gamybai pasirinkimas yra ypač didelis, tad rinktis galite ne tik skirtingos išvaizdos, bet ir skirtingų storių audinys. Storesnis audinys turi daugiau privalumų – mažiau praleidžia saulės šviesą, patalpa išlieka vėsesnė, ne taip greitai išblunka spalvos,  ilgiau tarnauja. Belieka tik pridurti, kad toks audinys ir kainuoja daugiau.

Papildomi dekoro sprendimai

Nors roletus galite dekoruoti ir patys, reikia pabrėžti, kad vis daugiau ir daugiau įmonių siūlo įsigyti jau papuoštų roletų. Savaime suprantama, tokio gaminio kaina yra šiek tiek didesnė.

Taigi, jau sužinojome veiksnius, kurie lemia tai, jog roletų kainos yra skirtingos. Dydis, audinio storis, dekoravimo sprendimai yra tie veiksniai, nuo kurių ir priklauso, kiek teks mokėti už roletus. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti ir į tai, jog  yra ir dar keletas veiksnių, kurie turi įtakos galutinei kainai. Pavyzdžiui, montavimo procesas: kaip žinia, tam, kad roletai puoštų jūsų namų ar biuro langus ir saugotų nuo aplinkinių žvilgsnių ar saulės šviesos, būtina juos ne tik pagaminti, bet ir pakabinti ant lango. Vis dėlto, jei užuolaidas pakabinti gali ir pats pirkėjas, tai įsigijus roletus to padaryti nepavyks – šis darbas turi būti patikėtas profesionalams. Būtent roletų montavimo procesas ir gali pakeisti galutinę kainą: kai kurios įmonės už roletų montavimą ima papildomą mokestį.

Check Also

jauki darbo vieta namuose

Dirbate namuose ir norite susikurti jaukų kampelį, kuris primena biurą? Skubame Jums padėti

Seniau biurų patalpos buvo suprantamos kaip per daug mažų ir negražių spintelių ir vietos, kur ...