Pradžia / Renovacija / Stogo renovacija
cerpinis-stogas10-1030x772

Stogo renovacija

Planuojate renovuoti savo namo stogą ir nežinote nuo ko pradėti? Tuomet jums reikės šiokios tokios konsultacijos. Dažnai žmonėms, kurie sugalvoja keisti stogo konstrukciją bei pačią įrangą pritrūksta žinių, kaip tai padaryti pigiai, bet tuo pačiu ir kokybiškai. Bet svarbu žinoti, kad nereikia vaikytis madų, nes jeigu vienam namui tinka viena stogo rūšis ir konstrukcija, tai dar nereiškia, kad ji tiks ir jūsų namui. Todėl puikiai žinokite ko norite ir visuomet pasitarkite su specialistais, kurie išmano, kaip renovuoti stogą.

Įsitikinkite ar norite pakeisti tik stogo dangą ar jums geriau keisti ir visą stogo konstrukciją. Norite iškelti stogą ir pasidaryti palėpę? Nebėda. O ar žinote kokios medžiagos ar spalvos norite stogo dangos? Jeigu neapsisprendžiate, tuomet konsultuokitės su specialistais, o jeigu jau pilnai žinote kokios stogo renovacijos norite, tada darbų rangovai gali daryti planą ir rengti konstrukcijas.

Pirma, ką reikia padaryti dengiant namo stogą, tai patikrinti ar stogo konstrukcijos yra tvirtos, jei ne, tuomet jas būtina sutvirtinti. Tokiu atveju būtina apžiūrėti gegnes, kurios turi būti kokybiškos, nes tik jų dėka bus laikoma naujas stogas. Taip pat įdėmiai patikrinti ar medis nėra supuvęs, nes jeigu yra kokie nors vidiniai defektai, tuomet yra didelė rizika, kad stogas neatlaikys apkrovos. Tada teks gegnes sustiprinti arba pakeisti visiškai naujomis.

Dėl stogo dangos kokybiškumo vertėtų pasitarti su konsultantu arba stogdengiu, nes tai nemaža investicija, kuri turi būti ilgaamžė, patvari, sandari, bei gražiai atrodyti. Todėl verta pasidomėti gamintojais bei jų suteikiamomis garantijomis. Nors patys geriau nesistenkite pasirinkti stogo dangos, nes tik profesionalas geriau žinos, kokio tipo stogas tinka būtent jūsų namui.
Jeigu jums yra įdomi stogo renovacija, tuomet kreipkitės į profesionalus ir patirtį turinčius stogdengius, kurie ne tik greitai, bet ir kokybiškai atliks visus stogo renovacijos darbus.