Pradžia / Biuro baldai / Lietuvoje populiarėja biuro baldų nuoma
biuro baldu nuoma

Lietuvoje populiarėja biuro baldų nuoma

Norint įrengti biurą, pritaikytą darbuotojams ir užsukantiems svečiams, būtina apgalvoti begalę smulkmenų: pradedant sienų spalva, kompiuterine technika ir baigiant biuro baldais. Ne paslaptis, kad kokybiški ir ergonomiški biuro baldai kainuoja pakankamai brangiai, tačiau šiandien yra alternatyva, kuri padės sutaupyti, – tai biuro baldų nuoma.
Biuro baldų nuoma – pakankamai nauja paslauga Lietuvoje, apie ją žino tikrai ne visos įmonės. Žinoma, tokia situacija artimiausioje ateityje greitai pasikeis ir štai keletas priežasčių, kodėl biuro baldus geriau nuomotis nei pirkti:
1. Patraukli nuomos kaina. Reguliariai mokamas nuomos mokestis gerokai mažesnis, lyginant su perkamų naujų baldų kaina. Baldams praradus savo estetinę išvaizdą, juos lengva pakeisti kitais, per daug neišlaidaujant. Be to, reiktų atminti, kad nereikės rūpintis baldų transportavimu, nes darbo stalai, kėdės, sekcijos ir kiti užsakyti baldai bus pristatyti nurodytu adresu, o kai norėsis atnaujinti biuro interjerą ir pakeisti baldus kitais, nereiks sukti galvos, kur dėti senuosius baldus.
2. Kokybiškas aptarnavimo servisas. Biuro baldai nėra amžini, ilgai naudojami jie gali pradėti gesti: tai darbo stalo koja girgžda, tai stalčius sunkiau atsidaro… Biuro baldų nuomos paslaugas teikiančios įmonės rūpinasi savo nuosavybe ir yra suinteresuotos sukurti abipusio pasitikėjimo ryšius su klientais, todėl teikia ir baldų taisymo paslaugas.
3. Baldų papildymas. Sėkmingos ir veržlios įmonės plečia savo veiklą, priima daugiau darbuotojų, o naujiems darbuotojams reikia ir naujų darbo vietų. Deja, ne visada parduotuvėse galima rasti tokius pat baldus, kokie jau stovi biure. Žinoma, visada galima pirkti panašius baldus, tačiau tada bus „sugriautas“ vientisas biuro stilius. O štai, jei baldai buvo išnuomoti, visada galima užsisakyti papildomus baldus iš tos pačios kolekcijos.
4. Geresni darbo rezultatai. Gal skamba ir keistai, tačiau moksliniais tyrimais buvo įrodyta, kad darbuotojai, kurie dirba patogioje, jų poreikiams pritaikytoje aplinkoje, parodo geresnius darbo rezultatus. Todėl žymiau protingiau išsinuomoti kokybiškus biuro baldus nei pirkti pigius ir nepatogius baldus. Taip tikrai nepavyks sutaupyti.
Taigi, biuro baldų nuoma – protingas pasirinkimas, jei įmonė galvoja apie savo įvaizdį ir darbuotojų patogumą.

Check Also

irengti paauglio kambari

Ką būtina žinoti įrengiant paauglio kambarį ?

Paauglystė tai vienas painiausių laikotarpių kiekvieno žmogaus gyvenime. Kai kuriais aspektais asmenybė jau stipriai primena ...