Pradžia / Interjeras / Kokios dekoravimo prekės padės rengiantis Halloweeno vakarėliui?
Dekoravimo prekės

Kokios dekoravimo prekės padės rengiantis Halloweeno vakarėliui?

Halloweenas – iš senosios anglų kalbos išvertus šį žodį, jis reikštų „Visų šventųjų vakaras“. Dažnai ši žodžio sąvoka neturi didelės prasmės ir prasilenkia su realybe, ypač Amerikoje. Amerikoje halloweenas yra švenčiamas labai įdomiai, jo metu žmonės išeina į gatves, persirengia įvairiausiais kostiumais, jie linksminasi, krečia išdaigas, žiūri siaubo filmus ir visokiais kitais būdais stengiasi susitapatinti su savo vaizduojamu personažu. Sakoma, kad reikia persirengti tuo, ko labiausiai bijoma, todėl kiekvienas kostiumas žmonėms turi simbolinę reikšmę. Visgi, šios šventės idėjos tik Amerikoje neužsiliko labai ilgai ir atkeliavo į kitas šalis, tuo tarpu ir į Lietuvą.

Halloweenas Lietuvoje

Lietuvoje ši šventė pradėjo populiarėti prieš kelis metus, šiuo metu ją švenčia vis daugiau žmonių. Žmonės stengiasi mėgdžioti Amerikos tradicijas ir taipogi persirenginėja įvairiausiais personažais, dekoruoja namus, kviečiasi svečius. Norint surengti iš ties įspūdingą vakarėlį, būtina nusipirkti dekoravimo prekių ir jomis papuošti patalpą, kurioje bus švenčiama.

Halloweenao dekoravimo prekės

Halloweeno dekoravimo prekės yra tikriausiai vienas iš pagrindinių elementų, norint surengti grandiozinį vakarėlį, kuris paliktų neišdildomą įspūdį svečiams.

Tad kurios dekoravimo prekės yra pačios populiariausios?

  1. Moliūgas – pagrindinis šios šventės aksesuaras, populiariausia stalo dekoravimo prekė. Žinoma, moliūgas turi būti išskaptuotas, iš jo daromos įvairios baisios grimasos, veidai, o į vidų dedama žvakė, kuri suteikia jaukumo namams.
  2. Nuo lubų besileidžiantys vorai, kampuose kabantys šikšnosparniai, po kambarį išsimėtę voratinkliai – tai dekoravimo prekės, kurios suteikia atmosferai siaubo.
  3. Juoda katė – šis simbolis yra būtinas, norint sukurti tobulą vakarėlį.
  4. Dekoravimo prekės, tokios kaip juoda staltiesė, netikras kraujas, siaubą varantys vampyrai ar raganos yra tikras vakarėlio šedevras, itin paįvairinantis stalą ir suteikiantis jam Halloweeno dvasią.
  5. Vaiduokliai ant stalo, ant lubų – jie dar labiau paįvairins šventę. Juo labiau, kad lietuviai kartais Halloweeną vadina “Vaiduoklių švente”. Būtent šie personažai itin tinka organizuojant vakarėlį.

Dekoravimo prekės Halloweenui yra parduodamos įvairiose parduotuvėse, prekybos centruose, tačiau geriausia vieta jas pirkti – specializuotos parduotuvės, kuriose parduodama švenčių atributika.

Check Also

stilines vonios sienelės - saugus pasirikimas

Stiklinės vonios sienelės – saugus pasirinkimas?

Vonios kambaryje šiuo metu dažniausiai montuojami dušai, kadangi jie užima mažiau vietos, žinoma, puikiai atrodo. ...