Pradžia / Apsaugos sistemos, signalizacija / Juokingos apsaugos sistemos ir jų klaidos 2
apsaugos-sistemos

Juokingos apsaugos sistemos ir jų klaidos 2

Juokiasi puodas, kad katilas juodas. Ši linksmoji rubrika grįžta su vaizdinės medžiagos tęsiniu, kuris leis pasimokyti iš svetimų klaidų. Juokitės tik žiūrėkite, kad patiems taip nenutiktų.

viso-ekrano-uzfiksavimas-2016-12-01-133452-bmp

„Justinai, vėl pamiršai durų kodą?! Kiek galima, reikia tai išspręsti. Na daryk gi ką nors, juk gali jį įsivesti į telefoną ar taip kur užsirašyti…“ Taip, Justinas išsiblaškęs ir užmaršus, jis žino, kad užsirašęs kodą kažkur, gali pamiršti kur užsirašė arba pamesti tai ant ko užsirašė, tačiau jis pasirūpino, kad daugiau tokie pamiršimai nebepasikartotų…

viso-ekrano-uzfiksavimas-2016-12-01-133605-bmp

Hmm… Na ar mums reikia tos tvoros? Aptverti tokį plotą kainuos milijonus. Gal užteks tik vartelių? Juk vartai svarbiausi: jei jie uždaryti niekas negali įvažiuoti. Plius dar pastatysime įspėjamųjų ženklų — tikrai niekas nesuks iš kelio.

viso-ekrano-uzfiksavimas-2016-12-01-133641-bmp

Taip ir patikėjau… Kaip ir akivaizdu, kad ši tvora nėra elektrinė. Tačiau toks užrašas tikrai palieka abejonių. O jeigu..? Galime daryti prielaidą, kad ši sumani apsaugos sistema yra skirta vaikams, kurie yra pakankamai dideli, kad jau mokėtų skaityti, pakankamai protingi arba patyrę, jog suprastų, kad elektra yra pavojinga bei dar ne visai gudrūs, kad pakibtų patikėtų tokiu triuku.

viso-ekrano-uzfiksavimas-2016-12-01-133709-bmp

Galbūt tai buvo situacija: „Pasitikėkite manimi, aš inžinierius. Savo darbą išmanau ir žinau ką darau“. „Leiskime žmogui dirbti savo darbą.“ Arba situacija, kai klientas aiškina specialistui, o šis neturi pakankamai kietų, kad galėtų pasakyti, jog klientas visgi ne teisus.

viso-ekrano-uzfiksavimas-2016-12-01-133754-bmp

Pamačius tokią apsaugos kamerų gausą taip ir lenda į galvą vaizdas, kad apsaugos darbuotojo kabinete sėdi apsauginis — žmogus – voras su daugybe akių (aštuoniomis) ir visos rankos užsiėmę dirba: sukinėja kameras, priartina įtartinus veidus… Laki vaizduotė? Na tokiai gausybei kamerų irgi prireikė neeilinio mąstymo. O gal čia kazino? Tuomet toks sprendimas būtų visai logiškas.

viso-ekrano-uzfiksavimas-2016-12-01-133841-bmp

Studentai koledžo teritorijoje rūko, geria alkoholinius gėrimus… Reikia tai sustabdyti. Pakabinkime draudžiamuosius ženklus ir problemos kaip nebūta.