Pradžia / Apsaugos sistemos, signalizacija / Juokingos apsaugos sistemos ir jų klaidos
savadarbės apsaugos sistemos

Juokingos apsaugos sistemos ir jų klaidos

Ar kada susidūrėte su situacija kai jaučiatės nesaugiai arba norite gaut kažkokį garsinį signalą kai kažkas įeina į patalpą? Arba galbūt norėjote pričiupti vagišių bendrabučio kaimyną, kuris nuolat iš bendros virtuvės vagia Jūsų maistą? O gal dirbate įmonėje, kurioje apsaugos kameros jus stebi net  tualete? Pasakojate draugams ir niekas jumis netiki? Pasaulyje yra jus suprantančių žmonių ir kai kurie iš jų su savimi turėjo fotoaparatus. Šį kartą visai ne rimtai, nuotaikingas straipsniukas, skaitaliukas su vaizdine medžiaga apie tai, kokias juokingas apsaugos sistemas žmonės susikuria ir apie tai kokias klaidas padaro jas bekurdami.

viso-ekrano-uzfiksavimas-2016-12-01-133221-bmp

Nuomojatės kelių kambarių butą su visai nepažįstamais žmonėmis ir jums atrodo, kad naktį jie stebi jus miegančius? Nebėda, neprireiks didelių išlaidų brangioms apsaugos priemonėms. Tereikia įsigyti „TicTac“ ir jus pažadins nkaloringas barškaliukas su gaiviais mėtinukais.

viso-ekrano-uzfiksavimas-2016-12-01-133338-bmp

Dirbate apsaugos darbuotoju? Bosas nepatenkintas, nes kažkas iš darbuotojų vis vagia įmonei priklausančias priemones: spausdinimo popierių, tualeto oro gaiviklį, tušinukus ir lipnius lapelius? Jaučiate spaudimą ir pažadate sustiprinti vaizdo apsaugą. Štai Jums ir griežtesnė vaizdo apsaugos sistema. Šešios akys geriau nei dvi.

viso-ekrano-uzfiksavimas-2016-12-01-133420-bmp

Ar jums pažįstamas tas jausmas kai prie namo ar pastato statybos dirba kelios įmonės ir jos tarpusavyje visai nederina darbų, arba derina, bet kažkokiu būdu nesusikalba ir… įvyksta tokie nesusikalbėjimai: kai išplanuojama vaizdo kameras montuoti lygiai toje pačioj vietoje kur kaba ekranai? O montuotojai ir sistemų įdiegėjai tik atlieka savo darbą…

viso-ekrano-uzfiksavimas-2016-12-01-133524-bmp

Net ir būdami jokie architektai, inžinieriai ir jokie apsaugos ar vartų specialistai nepadarytumėte tokios klaidos. Ar padarytumėte? O galbūt šie vartai ir tvora ne dėl apsaugos, o dėl grožio??? Nemanau…