Pradžia / Apšildymas, izoliacija / Šilumos siurbliai – pažangus šildymo sprendimas
šilumos siurbliai

Šilumos siurbliai – pažangus šildymo sprendimas

Jau nuo seno gyvenamuosius namus įprasta šildyti kieto kuro katilais. Tai laiko išbandytas ir visiškai įprastas patalpų šildymo sprendimas. Visgi, šiuolaikiniams gyvenamiesiems namams toks pasirinkimas nėra labai praktiškas. Šilumos siurbliai – vienas pažangesnių patalpų šildymo sprendimų. Jie padeda aprūpinti namus šiluma bei energija naudojant žemės, oro ir vandens temperatūrų skirtumą.

Daugeliui iš mūsų kietas kuras (malkos ir anglys) yra įprastas šilumos šaltinis. Juo kūrenami kieto kuro katilai kaitina vandenį, kuris per radiatorius ar grindų sistemą sėkmingai šilto patalpų orą. Tuo tarpu šilumos siurblio veikimo principas yra kiek kitoks. Tai specialus šilumos prietaisas, skirtas išgauti energiją iš saulės kolektorių, patalpos oro, žemės gelmių ar specialių elektros šildytuvų, kurie montuojami papildomai šalia šilumos siurblių. Šis pažangus patalpų sprendimas puikiai tinka naujos statybos namuose ir yra puikiai suderinamas su vandenine šildymo sistema – radiatoriais ir šildomomis grindimis.

Gyvenamuosiuose namuose, kuriuose šildymo sistemos pagrindą sudaro vanduo, šilumos siurbliai yra puikus ir pažangus pasirinkimas. Jų veikimo principas yra gana paprastas, o visas mechanizmas automatizuotas. Gana sudėtingas mechanizmas pašildo vandenį ore ar žemėje esančia šiluma ir perduoda ją per radiatorius ar grindinio šildymo sistemą. Itin pažangi technologija leidžia įrenginyje pakelti vandens temperatūrą net iki 70 laipsnių esant nedidelei oro ar žemės temperatūrai. Tai itin puikus ir ekonomiškas namų šildymo sprendimas, efektyviai montuojamas aukštu energijos taupumu pasižyminčiuose namuose.

Šilumos siurblių pasirinkimas yra rekomenduojamas ne vienu atveju, tačiau svarbu didžiulį dėmesį atkreipti į šių įrenginių kainą. Tai pažangi ir brangi technika, todėl pravartu atidžiai pasidomėti siurblių techninėmis savybės. Kad pavyktų išsirinkti tinkamiausią produktą savo gyvenamajam namui, svarbu neskubėti ir pasinaudoti vertingomis konsultacijomis. Rinktis šilumos siurblį savo gyvenamųjų namų šildymui yra naudinga, tačiau viską reikia atlikti tinkamai.

Pasirinkti ekonomišką ir autonomišką gyvenamųjų namų šildymo sprendimą nėra sunku, tai – šilumos siurbliai. Rinkdamiesi šilumos siurblį jūs renkatės komfortą. Pamirškite kietą kurą ir visus įprastus darbus, patikėkite savo namų šilumą pažangiam ir ekonomiškam švarios energijos įrenginiui.

Check Also

šildymo sistemos

Rekuperacinė ir vėsinimo sistema – pasirūpinkite savo šeimos sveikata

Namai – tai vieta, į kurią gera sugrįžti, tiek šaltuoju metų laiku, tiek šiltuoju. Kad ...