Pradžia / Vidaus apdaila / Pramoniniai vartai įmonės turto apsaugai
Pramoniniai vartai

Pramoniniai vartai įmonės turto apsaugai

Pramoniniai vartai gali būti didesnių išmatavimų įprastai atrodantys segmentiniai vartai skirti montuoti ant įvažiavimo į įmonės teritoriją siekiant apsisaugoti nuo aplinkinių patekimo į teritoriją. Tai aktualu visoms didesnėms įmonėms, turinčioms didesnius teritorijos plotus, apjuostus pramonine segmentine tvora.

Kitas pramoninių vartų tipas – dideli automatiniai garažo vartai, reikalingi įmonėms, kur reikalingas privažiavimas sunkiasvorėms didelėms transporto priemonėms, dažniausiai logistikos įmonėse, sandėliuose ir panašiai.

Pramoninių vartų principas yra toks pats kaip ir įprastų kiemo arba garažo vartų, tačiau šiems vartams yra keliami papildomi reikalavimai, ypač susiję su sauga. Pirmiausia, tokie vartai turi būti pritaikyti didesniam atidarymo ir uždarymo skaičiui, o kadangi jie yra dideli ir sunkūs, vartų sudedamosios dalys – spyruoklės, atramos ir panašiai, turi būti ypatingai patvarios ir kokybiškos. Tai, iš dalies, susiję ir su kitu reikalavimu – pramoniniuose vartuose privalo būti įtaisytas apsaugos elementas neleidžiantis vartams nukristi arba nuvirsti nutrūkus spyruoklei arba kitai sudedamajai daliai, siekiant išvengti nelaimių, kai vartai sugadina materialų turtą arba sužeidžia žmogų. Dar vienas saugos reikalavimas – pramoniniuose vartuose privalo būti įtaisytas apsaugos elementas, kai greitai gali būti sustabdoma vartų pavara, siekiant išvengti nelaimių, kai ant masyvūs vartų elementai užkabina žmogų arba materialų turtą.

Labai svarbu vesti pramoninių vartų duomenis apie jų eksploataciją, nes tai leidžia stebėti vartų dalių ir mechanizmų susidėvėjimą ir laiku pakeisti reikiamas dalis naujomis taip išvengiant kritinių pramoninių vartų gedimų arba nelaimių darbe, susijusių su sugadintu materialiu turtu arba darbuotojų sveikata.

Taigi kiekviena didelė įmonė valdos apsaugai turėtų pasirinkti pramoninę tvorą su specialiai pritaikytais vartais, o, esant reikalui, ir automatinius pramoninius vartus patekimui į patalpas.

Check Also

Renkamės natūralų laminatą

Ekologiški produktai ir kuo natūralesnės paslaugos šiais laikais turi didelę pridėtinę vertę. Natūralumo būmas populiarus ...