Pradžia / Statybos darbai / Kaip rasti tinkamą vadovą namus statančiai įmonei?
gero vadovo paieska statybu imonei

Kaip rasti tinkamą vadovą namus statančiai įmonei?

Namų bei pastatų statymas yra ilgas, sunkus ir atsakingas darbas. Dažniausiai tokia veikla užsiima stambios įmonės, kurių tikslas vienas – kuo greičiau, efektyviau, geriau pastatyti pastatą, išpildant visus keliamus reikalavimus bei suplanuotus planus. Kad pastatyti tokius statinius neužtenka paprastų statybininkų. Įmonė privalo turėti ne vieną ir ne du statybų, projektų vadovus, kurie būtų atsakingi už darbų vykdymą bei galutinį rezultatą. Tačiau ne visos įmonės teikiasi pačios ieškoti šių vadovų, nes gero vadovo paieška užtrunka – reikalauja daug laiko, tenka dalyvauti pokalbiuose bei patiems atlikti ilgą įdarbinimo procesą. O tik tada supažindinti absoliučiai su visu darbu. Ar įmanoma kaip nors sutrumpinti šį ilgą procesą?

Vienas iš būdų, kuris gali ženkliai sumažinti paieškos laiką – pasisamdyti vadovų paieškos įmonę. Šios įmonės ieško būtent pagal tą darbo poziciją geriausių specialistų, kurie puikiai išmano savo darbą, žino ką daro bei gali tvirtai užimti vadovo poziciją. Pasitelkus į pagalbą vadovų paieškos įmonę, statybų įmonei belieka laukti kol atsiras tinkami kandidatai šiai darbo pozicijai. Atsiradus potencialiam specialistui – vadovų paieškos įmonė atlieka nuodugnią analizę, išsiaiškina ar žmogus yra tinkamas užimti šią poziciją. Tada, jeigu kandidatas tinka į darbo poziciją, statybų įmonei užtenka supažindinti kandidatą su būsimu darbu, kaip bus atliekamas darbas, kokius konkrečius veiksmus jam reikės daryti bei už ką jis bus atsakingas.

Nebijokite, vadovų paieškos kompanijos jums neatves pačių pirmų pasitaikiusių vadovų. Šios įmonės ieško pagal iškeltus kriterijus atitinkančių žmonių. Tik labiausiai atitinkantys, geriausi ir turintys reikiamas stipriausias sąvybes žmonės jums bus pasiūlyti kaip tinkami kandidatai į norimą darbo poziciją. Statybų verslas reikalauja stiprių žmonių, be galo atsakingų bei tikrai išmanančių savo darbą.

Šioms kompanijoms dažnai tenka samdyti įvairiausius specialistus, tad jums taip pat bus surastas kompetentingas, norimas kandidatas. Ir kas svarbiausia: jeigu einant laikui jums nepatiks esamas vadovas arba dėl kažkokių priežasčių jis nebegalės atlikti savo darbo – paieškų įmonė jums kuo greičiau turės surasti kitą, tokį patį gerą ir kompetentingą vadovą.

Check Also

darbas-statybose

Ko reikia norint geros karjeros statybų srityje?

Sakoma, kas antras lietuvis yra gimęs po statybininko ženklu. Tai rodo ir brigadomis užsienio statybvietėse ...