Pradžia / Baldai, interjeras, įranga / Išradingi būdai paslėpti elektros ir interneto kabelius interjere
02

Išradingi būdai paslėpti elektros ir interneto kabelius interjere

Dešimtys ir net šimtai metrų laidų, kabelių vingiuoja kiekvienų namų sienose, lubose, grindyse, slepiasi už plintusų, keliauja iš rozetės į rozetę ar driekiasi nuo prietaiso iki rozetės. Mažai tokių laimingųjų, kurių namuose akių nebado ant grindų, po stalu ar šalia kompiuterio besiraizgantis kabelių lizdas.  Norint pasiekti idealią tvarką reikėtų pasitelkti ypatingų sugebėjimų architektą ir interjero dizainerį ir po remonto nebandyti perstumdyti baldų, kad tik koks toršeras nepasistumtų ir jo laidas neišlįstų į dienos šviesą. Netgi belaidis internetas, mobilus internetas ir tas negarantuoja idealios tvarkos, nes dar yra televizija ir elektra.

Visgi, nuleisti rankų siekiant idealumo nederėtų. Yra nemažai išradingų būdų, kaip paslėpti interneto ir televizijos kabelius interjere.

Paverskite kabelių raizgalynę menu

Kabelius galima slėpti, tačiau galima ir daryti priešingai – juos eksponuoti. Tiesiog nereikia bijoti ilgesnių kabelių ir juos ne vilkti kur nors pažeme ar po plintusais, o išraityti ant sienos tarsi meno kūrinius. Kodėl gi neišraičius kabelio tarsi senovinio paveikslo rėmo – raitytos, vingiuotos linijos būtų nuostabus klasikinio ar net skandinaviško interjero akcentas.

01

Sujunkite sienų lipdukus ir laidus

Nuo rozetės iki stalinio šviestuvo einantis palei sieną kabelis gali būti tiesiog kabeliu arba medžio šaka paukščiams, gėlės stiebu. Sienų lipdukai šiuo metu itin populiari priemonė dekoruoti sienas, o ypač tuomet kai ant sienų yra pažeidimų, nenusivalančių dėmių ar įbrėžimų. Tuo  tarpu sujungiant kabelius su interjero lipdukais, rezultatas gali būti išties puošnus.

02

Ne ant žemės, o dėžėje

Dažniausiai laidų raizgalynės yra prie įvairių elektronikos prietaisų, pavyzdžiui, kompiuterių, televizoriaus, ten kur kraunami telefonai ar stovi elektros ilgintuvas. Tą raizgalynę galima sutvarkyti pasitelkiant įvairias dekoratyvias priemones, pavyzdžiui nedideles dalias daiktadėžes. Jas galima pasigaminti ir patiems, pavyzdžiui, apklijavus batų dėžę dailiu dovanų popieriumi ar spalvinga lipnia juostele. Dėžės šone paliekama skylė laidams praeiti, o po dangčiu paslepiama tai kas nėra labai gražu – prailgintojas, per ilgo kabelio ritinėlis ar kita su laidais susijusi interjero dalis. Dėžės vaidmenį taip pat gali sėkmingai atlikti pintas krepšys ar didelis vazonas.

03

Pakelkite nuo žemės

Po darbo stalu sueina visu prailgintojai, laidų sujungimai ir pan. Ten po kojomis, dažnai vaizdas toks, jog atrodo ir velnias koją nusilaužtų. Viskas išsprendžiama viską pakėlus nuo žemės ir pritvirtinus stalo apačioje. Tereikia prailgintoją pritvirtinti prie stalviršio iš apatinės pusės ir visi kabeliai pasikels nuo žemės, nedulkės ir nekels siaubo.

04

Patarimais dalinosi Degudegu.lt konsultantai, kurie siekia pasiūlyti jums priimtiniausią interneto ir televizijos paslaugų variantą bei linki jums gyventi gražiuose ir tvarkinguose namuose.

Check Also

virtuves baldai baldita

Kaip suprojektuoti ir pasigaminti idealius virtuvės baldus?

Virtuvės baldai daugeliui namų šeimininkių yra svarbiausias namų objektas. Gali nebūti sofos svetainėje, ar lova ...