Pradžia / Stogai ir jų danga / SKARDINIO STOGO DENGIMAS
portugal-3109294_1920

SKARDINIO STOGO DENGIMAS

 

Šiomis dienomis statant namą, reiktų nepamiršti svarbiausios jo dalies – stogo. Reikia labai gerai apgalvoti, kokio tipo jūs norėsite ar iš kokių medžiagų jį dengsite. Dengiant stogą, pasirinkimų yra ne vienas, tačiau dažnai rekomenduojamas kaip geriausias pasirinkimas yra skardinis stogas. Prieš pasirenkant tokį variantą, reiktų žinoti visas subtilybes susijusias su skardinio stogo dengimu.

Taigi, manau tikrai visiems yra gerai žinoma, kad renkantis skirtingą stogo dangą, bus skirtingi trūkumai bei privalumai, ne išimtis ir skardinio stogo dengimas. Pasirinkus šį variantą reiktų žinoti privalumus, tokius kaip: tokia danga yra daug lengvesnė negu kitos. Ją patogu transportuoti ar sandėliuoti. Sąlyginai lengva užkelti ant stogo. Kartais galima dirbti vienam, nes tokiu atveju gali nereikėti kito žmogaus pagalbos, pakeliant skardos gabalus, nors tai ir yra nerekomenduotina. Taip pat dengiant skardinį stogą tikrai yra sutaupoma nemažai pinigų. Lyginant su šiferine ar bitumine stogo dangomis, tokia medžiaga yra daug pigesnė. Be abejonės reiktų paminėti, kad skardinė stogo danga suteikia pasirinkimą renkantis spalvą. Nereikia apsiriboti tik keliomis, galbūt jūsų nemėgstamomis spalvomis. Taip pat naudojant skardą jūs patys galite pasirinkti norimą ilgį, kokio bus lakštai. Taip manevruojant tarp skirtingų stogo dizainų.

Vis dėlto, jeigu galime įžvelgti teigiama stogo dengimo skarda privalumus, būtinai atsiras ir trūkumų. Vienas iš jų tai ypatingas atsargumas dirbant su šia medžiaga. Jokiais būdais negalima pažeisti paviršiaus, nes tada laikui bėgant plienas pradės rūdyti. Taip pat jeigu taip atsitiktų jeigu stogą uždengtumėte neteisingai ir dar blogai apšiltintumėte jis barškėtų ir drumstų jūsų ramybe. Ypatingai gerai tai girdėtųsi lietui lyjant ar vėjui pučiant.

Viską gerai apgalvojus- visos stogų dangos yra geros, tiesiog jas reikia tinkamai su profesionalų pagalba uždengti. Kiekviena stogo danga turi ir pliusų ir minusų, tereikia išsirinkti pagal savo norus ar lūkesčius. Ypatingai svarbu nepagailėti investicijų ir viską padaryti kaip reikiant, nes vėliau, laikui bėgant pajusite vis didėjančias problemas ir viską vėl reikės daryti iš naujo. O juk niekam nėra smagu mokėti du kartus.

Check Also

lietvamzdziai

Kaip teisingai sumontuoti lietaus nuvedimo sistemą?

Kiekvienas statybininkas žino: teisingai suprojektuota stogo konstrukcija yra itin svarbus aspektas be kurio neįmanoma turėti ...