Pradžia / Statybinės technikos, įrankių nuoma / Įrankių komplektai, kuriuos privalo turėti kiekvienas vyras
įrankių kompletkai

Įrankių komplektai, kuriuos privalo turėti kiekvienas vyras

Nors požiūris į lyčių lygybę visuomenėje labai pakitęs ir visi sutinka, kad visi mes esame lygūs, tačiau išties vyrai dažniausiai „nepameta minties“ namuose visus darbus atlikti patys. Ne todėl, kad jaučia pareigą, tačiau norėdami sutaupyti. Ir ir šiais laikai, kai daugelis dirba prie kompiuterių, darbas namuose remontuojant atrodo gana didelis malonumas. Įrankių komplektai, juolab, visus darbus padaro paprastus ir greitus, tad kai galimybės tokios atviros – jomis pasinaudoti yra būtina.

Žemiau susipažinkite su sąrašu reikalingiausių daiktų, kurie turi būti kiekvieno darbus atlikti savarankiškai mėgstančio žmogaus namuose. Kam mažus darbus palikti kitiems, kai viską galima padaryti pačiam?

Atsuktuvai

Tai turbūt prietaisas numeris vienas, kuris reikalingas beveik bet kokiems darbams atlikti. Naudinga įsigyti komplektą, kadangi kainuos pigiau, tačiau turėsite visus reikalingus dydžius bei pozicijas: nuo klasikinių iki kryžminių. Rekomenduojame rinktis atsuktuvus, kurių antgaliai bus magnetiniai. Tokiu atveju jie tarsi „prilips“ prie lagamino, nepamesite. Nepamirškite įsigyti ir varžtų, kurie atitinka Jūsų pasirinkto atsuktuvo galvutę.

Gulsčiukas

Be jo niekaip nepavyks suremontuoti namų. Na, arba bent jau nepavyks to padaryti kokybiškai, kadangi tiek dedant grindis, tiek dekoruojant sienas – gulsčiukas padeda gauti aukščiausio lygio kokybę.

Statybinis peilis

Kiekvienas su remontu susidūręs asmuo žino, kad paprastas virtuvinis peilis yra visiškai nefunkcionalus. Rekomenduojame rinktis statybinius, kurie sėkmingai perpjauna popierių, kartoną, medžiagą ir bet kokį kitą paviršių. Nors jie nėra pigūs, visgi, verta investuoti daugiau ir iškart įsigyti didesnį, kuris tuo pačiu bus ir galingesnis.

Metras-ruletė

Nesvarbu ką darote namuose, tačiau dažniausiai darbai neatsiejami nuo metro. Pamatuokite tiksliai – įsigykite ruletes, kurias labai patogu su savimi nešiotis ir kurių galiukai pritaikyti užlaikymui. Jos pagamintos iš metalo, tad yra labai tvirtos, puikiai tinka statybų metu.

Plaktukas

Kiekvieno vyro namuose turi būti ir plaktukas, kuris reikalingas ne tik statyboms, tačiau ir tada, kai reikia pakabinti paveikslą. Jeigu norite viską turėti po ranka – tokiu atveju rekomenduojamai įrankių komplektai, kuriuose dažniausiai suderinami plaktukai, vinys, varžtai, replės ir panašiai. Komplektai visada kainuos pigiau, o įsigijus to paties gamintojo produkciją galite būti ramus dėl suderinamumo bei kokybės.

Replės

Smulkmena, tačiau be replių atlikti tam tikrus darbus taip pat gali būti kur kas sudėtingiau. Jos yra universalios, tad su tomis pačiomis replėmis nesunkiai ištrauksite skirtingo dydžio vinis bei medvaržčius. Pirkite metalines, kurių rankena apgaubta guma arba plastiku, kad būtų tvirti, tačiau as laikyti būtų patogu.

Raktinis pjūklas

Dažnesniam naudojimui rekomenduojamas elektrinis pjūklas, tačiau jeigu gyvenate bute ir dažniausiai pjaustyti paviršius tenka retai, tokiu atveju pasitarnaus ir rankinis pjūkliukas. Tačiau šiuo metu būtinai investuokite į kokybiškesnį, kad pavyktų darbus atlikti greitai ir paprastai. Kokybiški rankiniai pjūklai kainuoja, tačiau investicija tikrai atsiperka. Jais galima pjauti ne tik medieną bei kartoną, tačiau net ir plastmasę.

Kuo daugiau skirtingų įrankių turėsite – tuo ramesnis galite būti, kad bet kokie darbai bus atliekami greitai bei paprastai. Svarbiausia, kad perkant komplektus visada pavyks sutaupyti ir galite būti ramus, kad įsigijote aukštos klasės ilgai Jums tarnausiančius įrankius. Nepamirškite, kad didesnės investicijos dažnai atsiperka, tad tai įrankiai, kurie tarnauja dešimtmečius.

Check Also

Irankių dėžė

Geriausios įrankių dėžės pasirinkimas – komfortabiliam darbui

Jeigu savo garaže arba dirbtuvėse turite labai daug įrankių, tačiau neturite jiems tinkamos vietos ir jie erzinančiai ...