Pradžia / Šildymas, vėdinimas / Šildymo siurbliai = garantuotas komfortas
šilumos_siurbliai_oras-vanduo

Šildymo siurbliai = garantuotas komfortas

Naujoviškas, automatiškai dirbantis, taupantis energiją ir pinigus šildymo siurblys oras-vanduo pavers jūsų kasdienybę patogesne. Ši sistema veikia automatiškai, yra saugi, ekonominė. Šildymo siurbliai oras- vanduo  pakeis visus kitus šilumos šaltinius, nes ištisus metus gali veikti kaip vienintelis šilumą skleidžiantis ir kaitinantis vandenį įrenginys.

Kodėl verta rinktis oras-vanduo šilumos siurblius?

Šilumos siurbliai oras-vanduo turi labai daug privalumų. Pirmiausia, ši sistema nekelia rūpesčių integruojant į jau esantį šildymo įrenginį, o taip pat lengvai jungiama prie radiatorinio ar grindinio šildymo sistemos. Įrenginio montavimas nereikalauja papildomų žemės darbų, kamino ir kuro saugyklos. Pats įrenginys yra labai kompaktiškas, tad tikrai neužims daug vietos.

šilumos_siurblys

Antra, šis patalpų ir vandens šildymo būdas yra nebrangus, na o šiltuoju metų laiku šilumos siurbliai oras-vanduo vandenį kasdieniam naudojimui parengia itin mažomis išlaidomis. Šilumos siurbliai oras vanduo pagamina trigubai daugiau šilumos nei sunaudoja elektros energijos. Svarbu ir tai, jog ši sistema veikia nepriklausomai nuo aplinkos temperatūros ar oro sąlygų.

Trečia, ši sistema yra labai ekologiška, neišskiria į aplinką CO2. Taip pat neturi savyje kenksmingų medžiagų, tad nekelia gaisro ar apsinuodijimo pavojaus.

Na o svarbiausia, šildymo siurbliai oras-vanduo taupo vartotojo laiką. Įrenginys paleidžiamas ar sustabdomas automatiškai, todėl jam veikti nereikia didelės priežiūros, o namus sušildys net ir palikus juos ilgesniam laikui. Valdyti šilumos temperatūrą galėsite belaidžiais termostatais ar net mobiliąja programėle.

Šilumos siurbliai oras- vanduo, tai šilumos perdavimas iš aplinkos į vandenį

Pagrindiniai šilumos siurblio sistemos komponentai yra kompresorius, vožtuvas bei šilumokaičiai: išgarintojas ir kondensatorius. Šildymo siurblys naudodamas kompresorių ir šaldymo grandinę, perduoda šilumą iš vienos aplinkos į kitą. Pirmiausia, aplinkos oras yra įsiurbiamas į garintuvą, esantį išoriniame bloke. Garintuve esantis freonas įšylą nuo įnešto pro garintuvą oro ir virsta garais. Garai suspausti kompresoriaus sušyla ir tokiu būdu įkaitęs freonas pernešą šilumą į kondensatorių, kuris yra apvyniotas aplink vandens talpyklą. Talpykloje esantis vanduo sugeria atneštą šilumą ir išskleidžia ją po visus namus. Tuo pačiu metu šaltnešio garai pavirsta skysčiu ir yra vėl pasiruošęs priimti šilumą.

Kaip išsirinkti tinkamą šildymo siurblį?

Svarbiausias šilumos siurblio oras-vanduo galingumo kriterijus yra naudingumo koeficientas, kuo jis yra didesnis, tuo mažesnės elektros sąnaudos bus.  Na o kuo patalpa yra didesnė, tuo galingesnio šilumos siurblio jinai reikalauja. Per mažo galingumo siurblys šilumai gaminti privalės vykdyti didesnes apkrovas, kas prailgins šilumos gavimo laiką ir padidins elektros išlaidas.

Laikui bėgant viskas aplinkui modernėja ir tobulėja, tad statantis ar atsinaujinant namus reikia nepamiršti ir šildymo naujovių. Šildymo siurbliu sistema leis mėgautis lengvai, nebrangiai ir greitai gaunama šiluma.

Check Also

fasado-apsiltinimas

Kaip efektyviai apšiltinti namo fasadą?

Padorus pastato apšiltinimas yra būtinas kiekvienai šeimai. Gerai atlikti šiltinimo darbai bei atidžiai pasirinktos šiltinimo ...