Pradžia / Idėjos namams / Stiklas virtuvėje vietoj plytelių: privalumai
Virtuvinės stiklo sienelės

Stiklas virtuvėje vietoj plytelių: privalumai

Stiklas virtuvėje tai ne taip jau ir seniai išpopuliarėjusi virtuvės interjero tendencija. Kam yra tekę išbandyti įvairių rūšių virtuvės sieneles, tie žino, kad stiklas turi pranašumų. Stiklas virtuvėje vietoj plytelių kaina pranoksta bet kokį kitą variantą. Juk brangiausiai kainuoja mūsų laikas ir visi norime turėti gražius, švarius ir tvarkingus namus. Stiklo sienelės virtuvėje būtent tai ir suteikia:

  • Estetiška ir originalu. Ko gero nėra nė vieno žmogaus, kuris nenorėtų turėti gražiai įrengtų namų. Stiklo sienelė virtuvėje gali padėti sukurti norimą gaminimo ir / arba valgymo aplinkos atmosferą. Galite rinktis skaidrų arba itin skaidrų stiklą. Smagiausia dalis ta, kad savo virtuvę galite papuošti Jums maloniu vaizdu, nuotrauka, piešiniu ar raštu. Gamtos vaizdai, gėlės, ornamentai, abstrakcijos, urbanistinis stilius ir daug kitų idėjų. Galite turėti tokią stiklinę virtuvės sienelę kokios tik užsigeisite. Unikalizuokite savo virtuvę, atskleiskite save ir savo talentus naujoje gražioje virtuvėje gamindami su malonumu.
  • Praktiška, nes lengva prižiūrėti. Moterys ir vyrai mėgstantys suktis virtuvėje žino, jog, kad ir kaip švariai gamintum, jei gamini — bus ką tvarkyti. Virtuvės siena apsitaško riebalais nuo verdamų ar kepamų patiekalų, ant jos lieka prikibę maisto likučiai, garų dėmės… Stiklą lengva prižiūrėti, kad ir kaip jį sutepsite — nuvalyti lengva. Iš visų galimų virtuvės sienelių variantų, o tarp jų ir plytelių, stiklo priežiūra yra lengviausia. Kas yra turėjęs plyteles žino, kad jos irgi gan lengvai prižiūrimos (jei neturi griovelių), tačiau tarpeliuose tarp plytelių vis tiek kaupiasi nešvarumai, keičiasi spalva šveisk nešveitęs. Galiausiai jei retai būnate virtuvėje stiklas irgi pravers, nes ji nekaupia dulkių. Jas lengva nuvalyti.
  • Grūdintas stiklas — saugus, ilgaamžis. Vieną kartą investavę į stiklinę virtuvės sienelę nesigailėsite, nes ji apie save primins tik iš gerosios pusės.

Check Also

Deginta mediena – išskirtiniam jūsų namų interjerui ir eksterjerui

Įsirenginėdami namus arba atnaujindami esamų namų interjerą ar eksterjerą, visada ieškome geriausių ir įdomiausių sprendimų, ...