Pradžia / Inžinerinės sistemos / Automatikos sistemos – inovatyvus sprendimas šiandieninei statybos technologijų pramonei

Automatikos sistemos – inovatyvus sprendimas šiandieninei statybos technologijų pramonei

Turbūt girdėjote pasisakymų, jog robotai atiminėja žmonių darbo vietas ir kad žmogaus rankomis atliekami darbai tam tikrose specialybėse tampa nebereikalingi. Sukonkretinant šį teiginį, tai robotais čia yra vadinamos automatikos sistemos ir tai nėra tipiškai įsivaizduojami kalbantys robotai, kurie turi rankas kojas ir gali kalbėti. Šios sistemos yra kompiuteriai, kurie automatiškai valdo tam tikrus įrenginius, kad žmogui nereikėtų pačiam gadinti sveikatos.

Automatizuojamos sritys

Ne visi procesai gali būti automatizuojami – jūs negalite įdarbinti sistemos, kad ji jums paruoštų vakarienę, tačiau visuomenė labai kūrybingai ir praktiškai išmoko panaudoti automatikos sistemas tam tikrose srityse. Tikėtina, jog ateityje atsiras vis daugiau sričių, kurias bus galima automatizuoti ir taip išgauti didžiausią įmanomą naudą. Šiuo metu automatikos sistemos plačiai naudojamos: žemės ūkyje, vandentvarkoje, pramonėje.

Automatizuotas žemės ūkis

Bet koks ūkininkas pasakys, kad žemės ūkis viena sunkiausių sričių darbui ir pagrinde todėl, kad tai labiau sezoninis darbas, o darbų kiekis kiekvieną pavasarį užplūsta milžiniškas. Didelius ūkius žmogaus rankoms sutvarkyti jau darosi sunku. Šiomis dienomis grūdų džiovyklų elektrinė dalis gali būti pilnai optimizuojama ir pritaikoma taip, kad žmogui reikėtų prie sistemos praleisti minimaliai laiko. Grūdų elevatoriai taip pat yra pilnai optimizuojami ir pritaikomi pagal ūkininko poreikius.

Automatizuota vandentvarka

Vandentvarkos ir vandens priežiūros sistemos automatizuojamos jau senokai ir tapo tarsi įprasta. Tam tikrose vietose instaliuojamos vandens gerinimo sistemos varomos elektra irgi yra priskiriamos automatikos sistemoms. Taip pat, pastebėjus vandens nutekėjimą ir norint išsiaiškinti kurioje vietoje vamzdis yra kiauras, nebereikia eiti ir tikrinti visų vamzdžių, nes tam pritaikyta automatizuota vandens nutekėjimo aptikimo sistema.

Automatizuota pramonė

Pramonėje atliekamas funkcijas planuojama automatizuoti visiškai, kad žmogaus priežiūros nereikėtų visai, tačiau šiuo metu taip dar nėra. Šiandien gamyklose galime pastebėti technologinių linijų, gamybos proceso automatizavimą, nestandartinių technologinių procesų automatizavimą. Kuo daugiau darbo perima automatikos sistemos tuo mažiau alinama žmogaus sveikata ir taip gerinama gyvenimo kokybė.

Check Also

Tiltiniai kranai gamybinei patalpai

Jei ieškote sprendimo, kuris pakeistų darbo spartą ir galimybes, tuomet vertėtų pasvarstyti apie tiltinius kranus. ...

http://poppyfilmfestival.com/vagina-cosplay/fantastical-hairy-girl-with-unshaven-pussy-mini-skirt-milf-gangbang/