Pradžia / Stogai ir jų danga / Ką reikėtų žinoti apie stogo priedus ir palėpės laiptus?
Stogas ir stogo priedai

Ką reikėtų žinoti apie stogo priedus ir palėpės laiptus?

Jei statotės namą arba norite jį remontuoti, perplanuoti, tikriausiai susiduriate su daugybe problemų ir klausimų, kokias medžiagas naudoti, kur geriau jas pirkti, ko apskritai reikia namui ir t.t Pavyzdžiui stogas – tai juk svarbiausia namo dalis, tačiau galbūt jį įrengti nėra taip lengva, kaip Jums atrodė.

Įrenginėjant stogą svarbu atsižvelgti į medžiagas, kurias naudosite, nes nuo jų priklausys stogo ilgaamžiškumas, o taip pat ir pastato kokybė. Be medžiagų, stogo ilgaamžiškumą lemia ir stogo priedai, kuriuos išrinksite: ar tai būtų lietvamzdžiai, medžiagos papildomam stogo sandarinimui, tinkamo vėdinimo įrengimas, apsaugos nuo paukščių bei klimato sąlygų ar tiesiog dekoracijos, kurios suteiks Jūsų namo išorei papildomo žavesio bei funkcionalumo. Šie priedai turi būti renkami ir stogas įrengiamas atsižvelgiant į Jūsų stogo dydį, formą, šlaito nuolydį, bei statybos techninį reglamentą. Daugiau informacijos apie stogo priedų rūšis, specifikas bei įrengimą galite rasti agmoka.lt svetainėje: Apsilankykite.

Vienas galbūt rečiau pasitaikančių ir randamų stogo priedų yra palėpės laiptai. Jei Jūsų namas turi turi palėpę, tikriausiai suprantate, kiek papildomų planavimo ir įrengimo rūpesčių ji gali sukelti. Tačiau nebūtinai. Palėpė gali būti labai svarbi ir įdomiai išnaudota pastato dalis, jei įsivaizduosite ją kaip miegamąjį su stoglangiais, kurie leis džiaugtis pirmais saulės spinduliais atsibudus ryte, kaip studiją, kurioje galėsite dirbti ar leisti laisvalaikį, kaip biblioteką, ar kaip puikų sandėlį kaupti daiktams, taip sukuriant daugiau erdvės gyvenamosiose patalpose. Palėpei svarbiausia tinkami laiptai, leidžiantys saugiai ir patogiai į ją patekti. Šiuolaikinių gamybos technologijų pagalba galite įsirengti sulankstomus automatinius ar netgi nuotoliniu būdu valdomus palėpės laiptus. Jei bijote, jog visa tai per daug kainuos, supraskite – svarbiausia geras kainos ir kokybės santykis. Neaukokite savo namo kokybės dėl mažiausios kainos. O platus palėpės laiptų tipų, jų medžiagų pasirinkimas leis rasti Jums geriausią variantą tinkantį ir Jūsų namams, interjerui, ir Jūsų piniginei. Daugiau palėpės laiptų pavyzdžių galite rasti: www.agmeka.lt/palepes-laiptai

Check Also

portugal-3109294_1920

SKARDINIO STOGO DENGIMAS

  Šiomis dienomis statant namą, reiktų nepamiršti svarbiausios jo dalies – stogo. Reikia labai gerai ...