Pradžia / Patarimai / Kur laikyti išimamus dantų protezus namuose?
Jauna šypsena

Kur laikyti išimamus dantų protezus namuose?

Nors šiuo metu odontologijos sferoje yra labai daug inovacijų, kurios padeda susigrąžinti baltus dantis, visgi, kai kurie žmonės lieka prie to, ka yra patikrinta laiko. Apie ką mes? Apie protezavimą, kuris net ir šiais laikais, kai egzistuoja tiek daug inovatyvių implantų, vis dar gana populiarus pasirinkimas. Net ir Kaune. Mieste, kuris vadinamas inovacijų sostine.

Tiesa, išimami minkšti dantų protezai kelia diskomfortą tik todėl, kad juos išėmus iš burnos ertmės – reikia kažkur padėti. Tačiau kur? Ar tinkama vieta ant spintelės? O gal reikia specialios vietos? Juozas.Dental klinika Kaune specialistai dalinasi savo patirtimi ir kokius atvejus jiems papasakoja klientai.

Minkšti dantų protezai turėtų būti laikomi specialiose dėžutėse, kurias galima įsigyti odontologijos klinikose Kaune. Iki šiol juokaujama, kad minkšti dantų protezai laikomi vandens stiklinėje greta lovos, tad kai reikia – jie visada šalia. Tai galbūt ir buvo vienintelis pasirinkimas prieš 30 metų, tačiau šiuo metu inovacijos kur kas toliau pažengusios, o minėtų dėžučių kainos labai mažos, tad kiekvienas gali pasinaudoti šia galimybe ir džiaugtis, kad dantys ne tik bus visada šalia, tačiau jų niekas nematys.

Taip pat gana gaju išimamus protezus laikyti vonioje. Vėlgi, pirmiausia reikalinga specialia dėžutė, o vėliau jau nebelabai yra skirtumas – kur konkrečiai protezai bus laikomi. Pritartume, kad vonia yra tinkama vieta, kadangi būtent čia dažniausiai užsiimama burnos higiena. Nepamirškite, kad tiek protezai, tiek Jūsų burnos ertmė reikalauja priežiūros, tad net ir juos dėvėdami negalite pamiršti rūpintis savo burna. Štai todėl greta specialaus indelio su protezais vonioje siūlome pasidėti ir specialius skysčius, kurie skirti tiek burnos ertmės skalavimui, tiek protezų valymui.

Namai yra ta vieta, kur Jūs turite jaustis geriausiai. Štai todėl labai svarbu, kad kiekvienas juose esantis daiktas būtų savo vietoje. Ir net tokia smulkmena, kaip kad protezai. Svarbiausia – kokybiški protezai, tad kaina neturėtų būti vienintelis kriterijus, kris suvilioja dėl pasirinkimo.

Check Also

virtuves-plautuve

Virtuvės plautuvės: kokią išsirinkti?

Kriauklė virtuvėje neabejotinai yra vienas svarbiausių įrenginių – būtent nuo jos priklauso kasdienis mūsų komfortas ...