Pradžia / informacija / Traumos, kurios dažniausiai “lydi” statybininkus ir tinkamiausi jų gydymo būdai
pasted image 0 (15)

Traumos, kurios dažniausiai “lydi” statybininkus ir tinkamiausi jų gydymo būdai

Aktyviai dirbantys žmonės dažniausiai skundžiasi įvairiausiais skausmais. Vieni jų – labai ūmus ir dažniausiai jiems pašalinti reikalinga skubi pagalba. Jeigu ji laiku nebus suteikta – dažniausiai ūmūs skausmai virsta lėtiniais ir vėliau jų šalinimas tampa sudėtingesnis, reikalingas ortopedas, speciali įranga, kuri padeda kovoti su kasdien juntamu diskomfortu.

Bet kuriuo atveju atsitikus nelaimei svarbiausia kuo skubiau kreiptis į medikus, kurie pasiūlys tinkamiausią gydymą ir patars, kur įsigyti daiktus, kurie palengvins gijimo procesą. Pavyzdžiui, susilaužius koją būtini pažastiniai ramentai, kurie suteikia judėjimo laisvę.

Kojų lūžiai

Viena dažniausiai pasitaikančių traumų yra kojų lūžiai. Deja, statybininkai šia problema skundžiasi labai dažnai. Dažniausiai todėl, kad patys tinkamai nesirūpina savo sauga, tad jeigu jie patys nesisaugo – niekas kitas už juos to nepadarys. Galima tik pasidžiaugti, kad pažastiniai ramentai kur kas labiau palengvina tas dienas, kai žmogus negali normaliai judėti. Jie ne tik suteikia mobilumą, tačiau taip pat ir sumažina juntamą diskomfortą.

Sąnarių skausmai

Statybininkai taip pat gana dažnai skundžiasi ir sąnarių skausmais, kurie atsiranda dėl per didelio fizinio krūvio ir nuolatinių tų pačių pozų. Kovoje su sąnarių skausmais geriausiai padeda įvairiausi tepalai, taip pat reikalingas reguliarius poilsis. Štai todėl reikia kuo daugiau dėmesio skirti savo kūnui, taip pat, po dienos darbų išbandyti įvairias atsipalaidavimo formas. Kai kuriems padeda gulėjimas vonioje, tuo tarpu kiti lankosi pas masažistus.

Susibraižymai, mėlynės…

Galiausiai, sudėtingas darbas statybose yra neatsiejamas nuo įvairiausių  įbrėžimų bei mėlynių, kurios labai dažnai pamatomos vėliau, o ne atsitikimo metu. Bet kuriuo atveju jeigu nejaučiate jokio skausmo, dažniausiai puikiai užtenka tik dezinfekuoti žaizdą. Štai todėl rekomenduojame su savimi visada turėti spirito. Mėlynėms sumažinti dažniausiai padeda šaltas kompresas, tačiau jis naudingas tik tokiu atveju, jeigu mėlynę pamatėte neseniai. Jeigu ji atsirado senokai, nežinote kada – nelieka nieko kito, kaip tik laukti, ko ji pranyks.

Statybos yra rizikinga darbo sfera, tačiau išmokant tinkamai saugotis ir tuo pačiu tinkamai gydytis – būsite sveikas ir laimingas žmogus.

Check Also

Apple iPhone 8 telefonas ant medinio stalo

Kaip apsaugoti telefoną statybų metu?

Šiais laikais statybininkų darbas reikalauja ne tik daug fizinių jėgų, tačiau taip pat ir išmanumo. ...