Pradžia / Apšvietimas / Kokio apšvietimo reikia namuose: tikslinio, bendrojo ar dekoratyvinio?
Kokio apšvietimo reikia namuose - tikslinio, bendrojo ar dekoratyvinio

Kokio apšvietimo reikia namuose: tikslinio, bendrojo ar dekoratyvinio?

Gera apšvietimo sistema gali pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę, taip pat, suteikti namams daugiau estetikos ir jaukumo. Lempa.lt prekybos vietoje rasite labai platų šveistuvų pasirinkimą, tad siūlome peržiūrėti pasiūlą ir rinktis tokius, kurie tik puikiai atrodo, tačiau ir gerai atlieka jiems paskirtą funkciją. Juk šiais laikais suderinti funkcionalumą su stiliumi – paprasta.

Pirmiausia apsispręskite, kokio tipo šviestuvas namuose reikalingas. Dažniausiai vienoje patalpoje derinami bent jau du tipai, tad susipažinkite su jais, kad interjero kūrimas būtų malonumas, o ne darbas.

Bendrasis apšvietimas yra kuriamas naudojant pagrindinį šviestuvą, tai yra dažniausiai lubinis, kuris apšviečia visą erdvę. Skirtingose patalpose reikalingas ir skirtingas bendrinis apšvietimas, juolab, varijuoja jo kiekis. Jeigu miegamojo patalpoje dažniausiai bendrinis gali būti neutralus, minimalus, tai virtuvėje, vonios kambaryje reikalingas baltos šviesos, ryškus, puikiai apšviečiantis kiekvieną patalpos akcentą.

Bendriniam apšvietimui daugiau estetikos suteikia dekoratyvinis, kuris ne tik skleidžia šviesą, tačiau taip pat ir puošia namus. Prekybos vietose šviestuvų pasirinkimas yra labai platus. Kai kurie net nepanašūs į šviestuvus, jie atrodo labai unikaliai, tarsi dekoro elementai. Dažniausiai tokio tipo šviestuvų skleidžiama šviesa nėra labai ryški. Jie labiau puošia aplinką nei suteikia funkcionalumą matyti tamsiuoju paros metu.

Galiausiai, beveik visose namų patalpose yra reikalingi ir tiksliniai apsvietimai. Jie padeda tausoti savo akis ir kur kas geriau matyti tam tikrus patalpose esančius komponentas. Tai ne tik staliniai šviestuvai, tačiau ir nukreipiamieji vonios kambaryje, virtuvėje. Juos renkantis reikia ypač detaliai apgalvoti savo poreikius, taip pat labai rekomenduojame rinktis mobilius, manevringus, kurie padės pagal poreikius reguliuoti šviesos kryptį.
Jeigu vienoje vietoje derinsite kelias skirtingas namų apšvietimo sistemas, esame tikri, kad rezultatas bus tobulas. Ne tik estetine, tačiau ir funkcionalumo prasme. Išbandykite!

Check Also

Lempos augalams

Kokias elektros lemputes pirkti?

Kaitrinės lemputės žmonėms tarnauja jau daugiau nei 130 metų, tačiau jų era po truputį baigiasi, ...