Pradžia / Idėjos namams / Planuojantiems įsigyti baidarę: kur laikyti?
peter-goddard-AHTAGDjaIxQ-unsplash (1)

Planuojantiems įsigyti baidarę: kur laikyti?

Daugumai, mėgstantiems aktyvų poilsį, teko išbandyti pasiplaukiojimus baidarėmis, kas paliko didelius iįpūdžius bei norą tai pakartoti. Plaukiojant keletą kartų per sezoną gali atrodyti, kad laikas įsigyti savo baidarę. Tačiau ar žinote kaip ja pasirūpinti ne sezono metu.

Kur laikyti? 

Norint turėti nuosavas baidares reikalingos atitinkamo dydžio patalpos, kuriose būtų galima saugiai ir tvarkingai jas laikyti. Tam geriausiai tinka dideli garažai ar skelpai. Norint kuo ilgiau mėgautis kokybiška baidare rekomenduojama jas laikyti specialiuose stovuose. Taip baidarės galės iškentėti didžiausius šalčius ar kitus temperatūros pokyčius, kurie laikui bėgant gali daryti neigiamą įtaką baidarės išvaizdai ar net struktūrai. Taip pat, baidares reikia nuolat tepti specialiomis priemonėmis, kurios išsaugotų baidarę nuo puvimo ar pelėsio. Visa tai gali būti brangoka, ypač jei nėra galimybės kur baidares laikyti. Didžiausia susiduriama problema – vietos stoka, dėl kurios baidarės būna numestos ant žemės ne atsižvelgiant į galimus kokybės pokyčius ateityje.

Taigi, norintiems sutaupyti pinigų ir įsigyti nuosavą baidarę rekomenduotina viską išsamiai apmąstyti ir sudėlioti visas galimybes. Tokiam sprendimui reikalinga didelė erdvė, kurioje baidarės būtų laikomos geromis sąlygomis bei įvairiausių priemonių, kurios baidares priverstų tarnauti daugiau ištisus metus. Vis dėl to, jei nutarėte ir toliau nuomotis baidares, rekomenduotina apsilankyti https://neries-baidares.lt, kur rasite paruoštus įdomius maršrutus, gerą kainą bei profesionalią komandą ,kuri bus pasiruošusi padėti įvairiausiais kylančiais klausimais.

Check Also

kaciu draskykle

Ar kačių draskyklė tikrai gali atitraukti augintinio dėmesį nuo baldų ir kitų daiktų draskymo?

Kačių šeimininkus neretai kankina vienas ir tas pats klausimas: kaip atpratinti augintinį nuo įpročio galąsti ...