Pradžia / Patarimai / Kas turi būti mažosios princesės kambaryje. Keli patarimai kuriantiems
Dekoratyvinė kosmetika

Kas turi būti mažosios princesės kambaryje. Keli patarimai kuriantiems

Remontuojant mergaitės kambarį reikia apgalvoti – kokios priemonės, kokios smulkmenos reikalingos, kad mažoji – tikrai gerai jaustųsi. Žinoma, vaikai labai skirtingi ir tai, ko reikia vienai – kitai gali būti visiškai nereikalinga, tačiau įvertinus dažniausius poreikius – galime sudaryti trumpą sąrašą daiktų, kuris galbūt padės panelei gyventi tokiame kambaryje, kuris gali būti vadinamas svarbiausia jos namų zona.

Kosmetikos staliukas

Beveik kiekvienos merginos svajonė turėti kosmetikos staliuką ant kurio būtų daug dekoratyvinės kosmetikos priemonių, kurios leistų lavinti savo ranką ir kasdien išbandyti vis kitokius makiažus.

Jeigu reikalingas kosmetikos priemonių papildymas – siūlome rinktis iš čia: https://garbane.lt/69-dekoratyvine-kosmetika.

Kuo svarbiausia yra pasirūpinti?

  1. Dekoratyvinė pudra arba BB kremas;
  2. Akių tušas;
  3. Akių pieštukas;
  4. Lūpų dažai;
  5. Kompaktinė pudra;
  6. Nagų lakas;
  7. Ir kitos priemonės.

Dekoratyvinė kosmetika internetu

Svarbiausia, žinoma, saikas, ir tuo pačiu galimybė mergaitei įsigyti tokias priemones, kokios jai labiausiai patinka. Geriausias ir paprasčiausias būdas papildyti kolekciją – pirkti internetu.

Spalvos – pagal jos poreikius

Ne tik kosmetinio staliuko spalvos, tačiau ir kitų tekstilinių gaminių, kurie bus jos kambaryje, turėtų ir galėtų būti pasirenkamos pagal savo poreikius. Kol vienos mergaitės dažniausiai renkasi standartinę rožinę spalvą, kuri atrodo jaukiausiai, tuo tarpu kitoms labiausiai patinka ryškesnės. Atspalvių pasirinkimas dažniausiai komponuojamas balduose, sienose, taip pat, renkantis interjero akcentus ir kitas smulkmenas, kurios leis sukurti tokią aplinką, kurioje – gera būti.

Kokybiška lova

Žinoma, nepriklausomai nuo kambario savininko – jame turi būti gera lova, kuri užtikrins, kad miegas bus saldus. Vertinkite ne tik lovos rėmą, tačiau ir čiužinį bei patalus, kurie prisideda prie kur kas geresnės miego kokybės, užtikrina, kad mažoji miegos tarsi ant debesų.

Spintelės

Galiausiai, reikalingos ir kokybiškos spintelės, kurios būtinos ne tik dėl daiktų pasidėjimo, tačiau ir dėl tvarkos palaikymo. Jau nuo mažumės labai svarbu mokyti vaikus, kad tvarkymasis – svarbi kasdienybės dalis. Jeigu bus sukurta tinkama aplinka tvarkymuisi – tokiu atveju procesas bus paprastesnis ir tuo pačiu – vaikas kur kas mieliau jo imsis.

Check Also

indoors-3101776_960_720

Kaip išsirinkti namų interjero detales?

Suderinti namų interjerą kartais gali būti išties sudėtinga. Reikia apgalvotai derinti spalvas, baldus, buitinę techniką, ...