Pradžia / Statybos darbai / Ar darbas statybose – labai sunkus?
image1 (3)

Ar darbas statybose – labai sunkus?

Darbas užsienyje vilioja vis daugiau žmonių, kurie nori ne tik pabandyti daugiau užsidirbti, tačiau taip pat ir atrasti naujas galimybes, pažinti kitus kraštus, kitas kultūras ir tuo pačiu atrasti jų grožį.

Žinoma, darbo pasiūlymų užsienyje yra tiek kaip ir Lietuvoje, tad kiekvienas renkasi tą variantą, kuris jam labiausiai tinka. Gana daug dėmesio sulaukia darbas Olandijoje statybose, kadangi priimta galvoti, kad dirbant šioje sferoje – uždarbio galimybės yra labai didelės. Tačiau kaip yra iš tiesų?

Statybų sfera – labai plati

Pirmiausia reikia suprasti, kad darbas statybose negali būti dedamas ant vienos linijos, kadangi skiriasi darbo vieta, pobūdis bei kiti aspektai. Dažniausiai vidaus apdaila užsiimantys žmonės džiaugiasi, kad darbas gana šiltas, o dirbant Skandinaviško oro sąlygomis – tai svarbu.

Priešingai nei tokiu atveju, kai dirbate ant stogų, kadangi pats darbas tikrai nėra paprastas, o prastas oras – nepadeda.

Svarbiausia dirbti legaliai

Statybų sferoje taip pat svarbus socialinių garantijų turėjimas, kadangi sudėtingos sąlygos reikalauja ir daugiau saugumo. Blogiausia, kai žmonės nusprendžia, kad jau geriau kiek didesnė alga, tačiau nelegalus darbas. Koks to rezultatas? Nutinka ir nelaimės darbe, o tokiu atveju asmuo turi susimokėti dideles sąskaitas už suteiktas medicinines paslaugas, kurių galima būtų išvengti tiesiog legaliai dirbant šiame sektoriuje.

Kad ir kokia gera įmonė – statybų sektoriuje nelaimės darbe, deja, pasitaiko, tad kuo daugiau apsaugos – tuo geriau.

Kilti karjeroje – įmanoma

Nepriklausomai nuo pasirinktos emigracijos šalies dirbant statybų sektoriuje galima gana sėkmingai kilti karjeros laiptais ir daugelį žmonių tai labai džiugina. Žinoma, reikalingas užsienio kalbos mokėjimas, tačiau žingsnis po žingsnio įrodžius savo kompetenciją – nuo darbuotojo galite tapti vadovaujančiu asmeniu, o tai – labai didelis žingsnis profesinėje sferoje.

Dažniausiai fiziniai darbai yra sunkūs, tačiau jie ir labai gerai apmokami. Galiausiai, net ir prie sunkaus darbo yra įprantama, kad jeigu norite tiestis tvarias karjeros galimybės statybos sektoriuje užsienyje – darykite tai jau dabar.

Check Also

gero vadovo paieska statybu imonei

Kaip rasti tinkamą vadovą namus statančiai įmonei?

Namų bei pastatų statymas yra ilgas, sunkus ir atsakingas darbas. Dažniausiai tokia veikla užsiima stambios ...