Pradžia / Idėjos namams / Kodėl medinė virtuvėlė yra puiki dovana kiekvienai mergaitei?

Kodėl medinė virtuvėlė yra puiki dovana kiekvienai mergaitei?

Žaislų pasaulis šiandien yra toks didelis, kad jame ne juokais gali apsisukti galva ir suaugusiam žmogui. Kai pasirinkimų tiek daug, kiekvienai mamytei ar tėveliui, močiutei ar seneliui, tetai ar dėdei, gali kilti klausimas, o kokia dovana tiktų labiausiai? Žinoma, tam, kad išrinktumėte tinkamą dovaną, teks įvertinti ir daug įvairių kriterijų, tačiau galite būti tikri – jei dovana reikalinga 3 metų ar vyresnei mergytei, tai tikrai egzistuoja ne viena priežastis, kodėl vertėtų rinktis medinę virtuvėlę.

Vienas labiausiai dominančių pasirinkimų

Nors skirtingas ir unikalus yra kiekvienas vaikas, visgi tam tikrų panašumų įžvelgti taip pat galima. Nesunku pastebėti, kad mergaites kur kas dažniausiai sudomina toks veiklos, kurios yra susijusios su namų kūrimu bei puošimu, o taip pat ir valgio gamyba, tuo tarpu berniukai labiausia yra linkę kreipti dėmesį techniką bei su ja susijusius atradimus. Dar daugiau, nesunku pastebėti, kad būtent šios veiklos didžiąją dalį mergaičių ar berniukų sudomina būtent ankstyvoje vaikystėje. Taigi, jei mažą mergaite nuspręsite pradžiuginti medine virtuvėle, labai tikėtina, kad ji nuo tokios dovanos tiesiog negalės atsitraukti.
Skatinamas kūrybiškumas

Kad yra labai svarbu skatinti vaiko kūrybiškumą, tuo neabejoja niekas, kadangi ši savybė  puikiai pasitarnauja ir vyresniame amžiuje – leidžia rasti puikias išeitis net ir iš  pačių sudėtingiausių situacijų. Taigi, nieko keista, kodėl kūrybiškumo skatinimas turėtų pradėti vykti kuo anksčiau. Ir  klystate tie, kurie mano, kad virtuvė bei laiko leidimas joje, neskatina kūrybiškumo. Juk būtent čia gimsta įdomiausiai kulinariniai kūriniai, įdomiausi receptai ir netikėčiausios maisto kompozicijos. Tad, jei mažą mergaitę nuspręsite nudžiuginti medine virtuvėle, jūs tikrai sudarysite palanka sąlygas skatinti kūrybiškumą.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad tokia dovana atneš ir dar daugiau naudos, jei prie žaidimo prisijungs ir mama, močiutė, vyresnė sesuo ar virtuvėje mėgstantis suktis tėtis, senelis, kurie galėtų paaiškinti, kuo svarbus yra kiekvienas šios virtuvėlės elementas, kokios jo funkcijos ir t.t. Tad linkime smagių  akimirkų bei kūrybiškų atradimų.

Check Also

Atėjo laikas atnaujinti virtuvę?

Virtuvė yra viena svarbiausių namų erdvių, kurioje praleidžiame tikrai nemažai laiko. Net ir tuomet, jei ...