Pradžia / Idėjos namams / Ar įmanoma įsirengti grožio saloną namuose?
grozio salonas namuose

Ar įmanoma įsirengti grožio saloną namuose?

Nesunku pastebėti, kad tokia erdvė, kaip grožio salonas, dažnos merginos bei moters gyvenime užima iš tiesų ypatingą vietą – juk būtent čia gimsta įmantriausios šukuosenos, gražiausi makiažai bei įspūdingiausi manikiūrai. Tačiau ne paslaptis ir tai, kelionės į grožio saloną ir iš jo, reikalauja ir daug, o taip pat – ypatingo dėmesio planuojant savo dienotvarkę. Tačiau yra ir puiki žinia – juk bent jau dalį procedūrų, kurios yra atliekamos grožio salone, galima perkelti tiesiog į savo namus arba kitais žodžiais tariant, nedidelį saloną galiam turėti tiesiog savo namuose. Ypač nesudėtinga namuose atlikti manikiūrą, pedikiūrą. Taigi, pats metas pasidomėti, ko prireiks, jei užtikrindamos aukščiausios kokybės rezultatą, norėsite šias procedūras atlikti tiesiog savo namuose. 

Nagų geliai

Jei jūsų netenkina esama nagų forma arba ilgis, tai vienas paprasčiausių, o kartu ir efektyviausių būdų tai pakeisti, yra nagų priauginimas. Na, o viena svarbiausių priemonių, kurios jums prireiks, jog galėtumėte atlikti šią procedūrą, yra nagų gelis. Tiesa, dėmesį verta atkreipti į tai, kad nagų priauginimui reikalingos ir kitos priemonės, pavyzdžiui, nagų formelės, tad, jei neturite ir jų, ypač ekonomišku pasirinkimu gali tapti rinkiniai, skirti nagų priauginimui. Šiuose rinkiniuose raiste viską, ko reikia, nagų priauginimo procedūrai – gelius, formeles ir pan. 

Nagų frezos

Tam, kad galėtumėte pašiaušti nago paviršių, pakoreguoti jo ilgį ar kokybiškai, saugiai ir efektyviai pašalinti nagų gelį ar laką, tiesiog atlikti manikiūrą arba pedikiūrą, reikalingos ir nagų frezos.

LED/UV ar hibridinės lempos

Na, ir, žinoma, taip pat nereikia pamiršti, kad jei atlikdamos procedūras ruošiatės naudoti ir nagų gelius bei gelius, jums prireiks ir specialios lempos. Įvertinkite savo poreikius ir priklausomai nuo jų, rinkitės UV, LED ar hibridinę lempą. 

Taigi, kaip matyti, išsirinkus tinkamas priemones bei įrenginius, mini grožio saloną tikrai galima susikurti tiesiog savo namuose ir norimomis grožio procedūromis, pavyzdžiui, nagų lakavimu, priauginimu ir t.t., mėgautis tiesiog savo namuose, kada tik panorėjus. Na, o, jei ieškote, kur įsigyti šių ar kitų gaminių, turėtumėte skaityti čia

Check Also

shutterstock_1490015468_Featured-image-1280x720

Nemalonus kvapas namie: kokios gali būti to priežastys?

Namai – mūsų tvirtovė. Be namų – negerai. Namai – vieta, į kurią norisi sugrįžti. ...