Pradžia / Architektūra, projektavimas / Vaikiški suoliukai: kokie labiausiai tiks viešoms erdvėms?

Vaikiški suoliukai: kokie labiausiai tiks viešoms erdvėms?

Nors vaikai dažniausiai asocijuojasi su nesibaigiančiu judėjimu, nereikia pamiršti, kad ir mažieji taip pat pavargsta, o tuomet – jau reikalingas elementas, kuris užtikrintų patogų ir kokybišką poilsį. Tad vienu geriausių pasirinkimų tampa vaikiški suoliukai. Erdvės, kurioms reikalingi vaikiški suoliukai yra ypač įvairios – tiek privačios, tiek viešos. Taigi, šį kartą įvardinsime, kokie vaikiški suoliukai geriausiai tinka viešosioms erdvėms – vaikų žaidimų aikštelėms, darželių bei mokylių teritorijoms, parkams, skverams ir pan. 

Kuo daugiau sutalpins, tuo geriau

Jei šeimoje auga vos viena ar keli vaikai, tai tokiu atveju, puikiai tiks mažytis vaikiškas suolelis, kuris nesunkiai suras vietą bet kuriame kiemo ar sodo kampe. Tačiau kuomet pradedami kalbėti apie viešas erdves, netrunkame pastebėti ir svarbų skirtumą – jose kasdien lankosi ypač dideli būriai vaikų. Tad ir toks suolelis, ant kurio susėsti galėtų vos keli, jau nebetiks – pirmenybę reikėtų teikti tokiam elementui, ant kurio patogiai sėdėti bent jau 5 – 7 vaikai. Kitais žodžiais tariant, renkantis suolelį viešajai erdvei, reikėtų vadovautis taisykle: kuo daugiau sutilps, tuo geriau. 

Pirmenybę teikite pagamintiems iš metalo

Kaip žinia, viešųjų erdvių elementas dėl tam tikrų aplinkybių, nėra skiriamas toks didelis dėmesys, kaip privačiose teritorijose esantiems. Vadinasi, reikalingi tokie elementai, kurie daug to dėmesio ir nereikalautų. Taigi, viešosioms erdvėms puikiu pasirinkimu taps iš metalo pagaminti vaikiški suoliukai, kurie yra ypač atsparūs aplinkos poveikiui, nereikalauja daug priežiūros ir ilgai išlaiko puikią pirminę išvaizdą. 

Tad, apibendrinant galima daryti išvadą, kad viešoms erdvėms labiausiai tiks iš metalo pagaminti suoliukai, ant kurių galėtų susėsti bent 5 – 6 vaikai. 

Check Also

siltnamis

Šiltnamiai – kur ir kokį statyti?

Visi mėgsta šviežius ir kvepiančius pomidorus, ką tik nuskintus iš savo šiltnamio dar tik prasidėjus ...