Ar granulinio katilo pasirinkimas ekonomiškas sprendimas?

Namo šildymo sprendimas, turi būti labai apgalvotas, kadangi tai vienas iš svarbių sprendimu, paveiksiančių ilgą laiko tarpą.

Nuolat didėjant naftos ir iškastinio kuro kainoms, daugelis namų savininkų pradėjo ieškoti alternatyvių būdų šildyti savo namus, kurie būtų palankesni biudžetui. Vienas iš populiarėjančių variantų yra investicijos į medienos granulių katilą. Medienos granulių šildymas yra naujas ir modernus sprendimas, kurį sudaro įvairios dekoratyvinės krosnys ir katilai jūsų namams. Šio tipo biomasės katilai kainuoja pigiau nei dauguma rinkoje esančių katilų, todėl jie yra ir energiją taupanti, ir ekonomiškai efektyvi jūsų namų šildymo priemonė. Kaip ir bet kurios šildymo sistemos atveju, biomasės katilų privalumų ir trūkumų yra daugybė, todėl mes ištyrėme ir keletą medienos granulių katilų apžvalgų. Toks katilas, kaip medienos granulių katilas, yra puiki alternatyva, pavyzdžiui, dujiniams katilams, kombinuotiems elektriniams katilams ar alyva kūrenamiems katilams.

Medienos kuras yra ekonomiškas. Medienos granulės susideda iš medienos likučių ir yra ekonomiškai konkurencingos su kitu šildymui naudojamu kuru. Medienos granulių kainos dažnai yra stabilios, nes jos nepriklauso nuo išorinių veiksnių, tokių kaip iškastinis kuras. Medienos granulės yra mažo dydžio, o katilai gali būti tiekiami per automatizuotą sistemą. Juos lengva laikyti ir pagaminti minimalų pelenų kiekį. Medienos granulės yra ekologiškos. Jie yra tvarus kuro šaltinis, o medienos granulių katilai yra mažai anglies išskirianti šildymo sistema: jie nesukels anglies dioksido išmetimo, kad pakenktų aplinkai. Deginimo metu išsiskiriantis anglies dioksido kiekis prilygsta medžių augimo metu absorbuojamam kiekiui. Yra net biomasės katilų dotacijos, padedančios paremti jūsų investicijas.

Medienos granulių katilai yra efektyvūs energijai. Jie reikalauja minimalaus vartotojo įnašo, o dauguma katilų turi savaiminio išsivalymo sistemą.

Scroll to Top