Vandens šildytuvai visų poreikiams

Karštas vanduo yra būtinas kasdien. Efektyviam karšo vandens tiekimui labai dažnai yra pasitelkiami elektriniai, kombinuoti ir momentiniai vandens šildytuvai. Ką apie juos žinome?

Elektriniai vandens šildytuvai

Elektriniai vandens šildytuvai – boilerių rūšis, kuri labai dažnai yra pasirenkama vandens šildymui gyvenamuosiuose namuose. Horizontalūs arba vertikalūs elektriniai vandens šildytuvai puikiai tenkina karšto vandens poreikį, tačiau, savaime suprantama, tam yra būtina elektros energija. Dažnai yra baiminamasi perdėtai didelių elektros sąnaudų, tačiau tokia baimė, pasirinkus kokybiškus, patikimų vandens šildytuvų gamintojų gaminius, tikrai yra nepagrįsta: nepriekaištinga šilumos izoliacija pasižymintys elektriniai boileriai, nepriklausomai nuo jų talpos, garantuoja itin mažus energijos nuostolius, kurie yra nedidesni, kaip 2–3 kWh per parą. Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad elektriniams vandens šildytuvams nėra reikalingas itin galingas elektros įvadas, be to toks vandens šildytuvas yra nepamainomas statiniuose, kuriuose nėra šildymo sistemos, prie kurios būtų galima prijungti kitos rūšies boilerį. Renkantis elektrinį vandens boilerį visada būtina atsižvelgti į tokius parametrus, kaip vandens šildytuvo talpa (nuo 5 l iki 500 l ir daugiau), boilerio forma, galia, įtampa ir t. t.

Kombinuoti vandens šildytuvai

Kombinuoti vandens šildytuvai itin dažnai yra įvardijami, kaip efektyviausia vandens šildytuvų rūšis. Šios rūšies vandens šildytuvai gali būti horizontalūs arba vertikalūs, pastatomi arba pakabinami, o tai reiškia, kad juos bus labai paprasta pritaikyti pagal kiekvieno individualius poreikius bei patalpų technines charakteristikas. Kombinuotuose boileriuose yra du šildymo prietaisai, t. y., tenas ir šilumokaitis, per kurį teką šilumnešis iš katilo ar kito šilumos įrenginio. Kaip ir elektriniai boileriai, taip ir kombinuoti vandens šildytuvai, pasižymi skirtinga talpa, galingumu bei kitomis techninėmis savybėmis. Pažymėtina, kad šios rūšies boileriai yra itin racionalus pasirinkimas namams, kotedžams ir kt. statiniams, kuriuose yra įrengtas individualus šildymo katilas.

Momentiniai vandens šildytuvaiMomentiniai vandens šildytuvai nėra pats ekonomiškiausiais pasirinkimas tada, kai karšto vandens reikia nuolat ir pakankamai nemažai, tačiau ten, kur karšo vandens poreikis nėra pastovus, šios rūšies boileriai yra tikras išsigelbėjimas, nes nereikia laukti, kada vanduo pašils, t. y., jis yra yra karštas tada, kai Jums to reikia. Šie greitaeigiai boileriai dėl jų modelių gausos yra plačiai pritaikomi. Juos galima naudoti ne tik virtuvėje, tačiau ir vonios kambaryje, duše ir pan.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt kamtoreikia.lt tnews.lt cvpavyzdys.com weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt
Scroll to Top