Kokį vandens filtrą pasirinkti?

Vanduo – gyvybiškai svarbus mums visiems. Tad, turime pasirūpinti, kad jo kokybė būtų puiki. Na, o vandens filtrai yra viena iš priemonių, siekiant užtikrinti geresnę vandens kokybę. Taigi, belieka tik pridurti, kad jo pasirinkimui turime skirti ypatingą dėmesį. Na, o, jei nežinote, kokį vandens filtrą pasirinkti, tai pats metas atkreipti dėmesį į šiuos patarimus.

Mechaniniai vandens filtrai

Vienas iš filtrų, kurį galite įsigyti, yra mechaninis vandens filtras. Šios rūšies vandens filtras efektyviai pašalina įvairias nuosėdas, smėlį, molį bei kitus nešvarumus, kurie gali netgi pakeisti vandens spalvą. Taigi, belieka tik pridurti, kad tokio filtro naudojimas ne tik pagerins vandens kokybę, bet ir taip pat pailgins buitinės technikos tarnavimo laiką. Ne paslaptis, kad įvairi buitinė technika neretai tarnauja trumpiau nei galėtų būtent dėl šios priežasties, t.y., vandens, kuriame gausu nuosėdų.

Geležies šalinimo vandens filtrai

Dar vienas įrenginys, kurį taip pat galite įsigyti šiandien, yra geležies šalinimo vandens filtras. Belieka tik pridurti, kad Lietuvoje su šia problema susiduria ypač didelė dalis žmonių. Na, o dėl geležies pertekliaus, vanduo ne tik pakeičia spalvą, bet ir taip pat gali imti skleisti nemalonų kvapą.

Filtrai vandens minkštinimui

Na, ir taip pat negalima nepamiršti ir dar vienos kategorijos filtrų. Tai – filtrai, kurie minkština vandenį. Kai vandenyje yra per daug kalcio bei magnio jonų, susidaro kalkės ir druskos. Tad šie filtrai visa tai pašalina.

Taigi, rinkdamiesi filtrą, pirmiausia įvertinkite, kas jums svarbiausia – norite, kad iš vandens būtų pašalintos nuosėdos, geležis, ar norite, kad vanduo būtų minkštesnis?

Na, o, jeigu apie vandens filtrus norite sužinoti daugiau, būtinai užsukite į http://www.tangopc.lt/kategorija/produktai/vandens-filtrai/.

Scroll to Top