Nuomojamo buto draudimas: ar verta turėti?

Nuomojamo buto draudimas: ar verta turėti?

Kiekvienam iš mūsų yra reikalingas būstas, Ir tuo atveju, jeigu neturime galimybės gyventi nuosavame būste, tai dažniausiai yra pasirenkama skitas sprendimas – būsto nuoma. Belieka tik pastebėti, kad būsto nuoma neatsiejama ir nuo daugybė skitų pasirinkimų. Vienas iš jų yra draudimai. Tačiau, ar tikrai verta rinktis šį sprendimą? Viskas labai paprasta: kad galėtumėte atsakyti sau į šį klausimą, tiesiog įvertinkite kelis akcentus.

Kaip ilgai planuoju gyventi nuomojamame būste?

Nesunku pastebėti, kad daugumai žmonių  nuomojamas būstas yra tik laikina stotelė. Taigi, vienas svarbiausių dalykų, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį, jeigu ieškote atsakymo į klausimą, ar iš tiesų verta rinktis draudimą nuomojamam būstui, tai pirmiausia įvertinkite, kaip ilgai šiame būste planuojate gyventi. Jeigu gyvensite vos kelis mėnesius ar pusmetį, tokiu atveju neverta investuoti į šį sprendimą.

Kiek teks mokėti ir kokią naudą gausite?

Tačiau svarbu ne tik tai – taip pat atsakingai apgalvokite, kokią naudą gausite ir tai yra vertinga jūsų atžvilgiu ir, kiek teks mokėti už draudimą? Beje, reikia prisiminti ir tai, kad skirtingų paslaugų tiekėjai gali siūlyti skirtingus paslaugų paketus, o taip pat galimi ir kainų skirtumai.

Taigi, kaip matyti, nėra vienareikšmio atsakymo, a jums iš tiesų reikia būsto draudimo, jeigu jūs gyvenate nuomotame būste. Visų pirma, atsakykite sau į klausimą, kaip ilgai gyvensite šiame būste ir, jeigu tai nebus ilgalaikis sprendimas, draudimas gali nebūti naudingas. Na, o, jeigu vis dėlto, nuspręsite draudimą pasirinkti, tuomet atsakingai pasidomėkite, kiek teks mokėti ir, kokia nauda galima. Na, o, jeigu norite greitai bei patogiai palyginti tokio pasiūlymus variantus, tai pasinaudokite internetu. Daugiau info rasite http://www.kaunogerbuvis.lt/paslaugos/draudimas/

Scroll to Top