Kokios yra turto draudimo rūšys ir kokią pasirinkti?

Kokios yra turto draudimo rūšys ir kokią pasirinkti?

Jei turite jums priklausančio turto, tokiu atveju labai svarbu jį apdrausti. Visgi, dėmesį reikia atkreipti į tai, kad šiandien yra siūloma daug turto draudimo rūšių. Kokios jos ir kaip pasirinkti?

Būsto ir kito nekilnojamojo turto draudimas

Tai – viena svarbiausių turto draudimo rūšių, sulaukianti bene didžiausio populiarumo. Jei turite jums priklausančio nekilnojamojo turto, tai galite jį apdrausti. 

Namuose laikomo turto draudimą

Ne paslaptis ir tai, kad galėtume gyventi patogiai, mums reikalingi tam tikra materialinė išraiška. Tam tikra prasme tai yra ne tik tai, ko mus reikia patogiam gyvenimui, tai yra ir mūsų turtas. Taigi, tam turtui, kurį turite savo namuose, taip pat galite apdrausti.

Turto savininko civilinės atsakomybės draudimą

Tai – dar viena turto draudimo rūšis. Jei taip nutiktų, kad dėl jūsų kaltės būtų sugadintas kito žmogaus turtas, draudimas padengs nuostolius (pavyzdžiui, jei užliesite kaimynų būstą, nuostolius už jus padengs draudimas).

Gyvūnų bei gyvulių draudimą

Jei turite augintinių ar gyvulių, juos taip pat galite apdrausti ir, esant tam tikroms aplinkybėms, pavyzdžiui, stichinei nelaimei, gauti išmoką už juos. 

Taigi, apsaugokite sau priklausantį turtą apdrauskite jį. Na, o draudimas – puikus būdas tai padaryti.  Na, o dar daugiau informacijos rasite, jei užsukite į http://www.nelysk.lt/paslaugos/draudimas/

Taigi, būkite atsakingi ne tik prieš save, bet ir prieš kitus. Na, o šios draudimo rūšys leis jums padidinti atsakomybės lygį. Tačiau ir tai – dar ne viskas: verta akcentuoti, kad draudimo sprendimai yra traktuojami ir kaip stresą mažinantys sprendimai – jei patirtumėte nuostolių, jie bus atlyginti, taigi bus kur kas mažiau streso. Na, o tuo atveju, jei žala būtų sukelta kitiems asmenims, tai nuostoliai irgi bus atlyginti. 

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt kamtoreikia.lt tnews.lt cvpavyzdys.com weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt
Scroll to Top