Lauko šviestuvai

Lauko šviestuvai – tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere

Jeigu turite nuosavą kiemą arba labai greitai sutariate su daugiabučio kaimynais – tokiu atveju siūlome skirti šiek tiek jėgų lauko aplinkos kūrimui, nuostabiausios poilsio oazės formavimui. Tai svarbu ne tik miestelių gyventojams, kurie dažniausiai gyvenimą atokiau nuo didmiesčio renkasi, kadangi mėgsta gamtą, tačiau ir miestiečiams, kurie taip pat turi rasti vietą, kurioje gali atsipalaiduoti.

Nuostabiausiame lauko kiemelyje yra būtini lauko šviestuvai, kurie ne tik puikiai atrodo, tačiau atlieka labai svarbią funkciją – padeda matyti, apsaugo. Kadangi prekybos vietose esantys lauko šviestuvai yra labai įvairūs – kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka.

Modernių lauko šviestuvų pasirinkimas

Jeigu norite, kad modernūs lauko šviestuvai kainuotų pigiau – tokiu atveju puikus pasirinkimas yra akcija, kuri suteikia galimybę sumokėti mažiau, tačiau gauti lygiai tokios pačios puikios kokybės gaminius. Žinoma, priklausomai nuo kainos pavarijuoja ir įrangos charakteristikos. Pavyzdžiui, modernūs šviestuvai gali skirtis savo galia: 10w, 20w, 30w, 50w, 100w ir t.t. Siekiant modernumo šviestuvai dažniausiai komponuojami į trinkelės, kadangi tokiu atveju išgaunamas labai gražus apšvietimas iš apačios. Nuostabiai atrodo apšviestos gėlės, dekoratyviniai šviestuvai padeda papuošti aplinką. Nors dažniausiai pasirenkami sidabrinės arba juodos spalvos, tačiau pasiūla kur kas platesnė, tad ieškokite pagal savo poreikius. Galiausiai, modernūs lauko prožektoriai dažniausiai būna su judesio davikliu, tad tai suteikia galimybę savo kieme jaustis puikiai net ir labai tamsiomis dienomis.

Kaip atrodo klasikiniai lauko šviestuvai?

Klasikiniai grindiniai arba pastatomi lauko šviestuvai savo funkcionalumu visiškai nesiskiria nuo modernių. Pogrindinis skirtumas yra stilius. Klasikinio stiliaus šviestuvai dažnai turi įvairius pagrąžinimus, kurie apšvietimo sistemai suteikia dar daugiau svarbos. Nuo to kaina kinta maža, o kadangi šviestuvas tarnauja labai ilgai – pagal poreikius visada verta skirti ir gal kiek didesnę investiciją, kad tik pavyktų gauti tai, ko Jums reikia.

Lauko šviestuvai savo kaina dažniausiai labai džiugina, kadangi ji, palyginus maža, o internetu palyginti skirtingas galimybes apskritai yra labai paprasta, juolab, visada galite pasitarti su konsultantais, kurie mielai atsakys į visus klausimus bei padės rasti tai, ko Jums labiausiai reikia.

Kokybiški LED lauko šviestuvai pagerins Jūsų gyvenimo kokybę. Suteikite sau šansą jaustis saugiai savo kieme visą parą.

Scroll to Top