Kaip statyti lovą miegamajame

Kaip statyti lovą miegamajame?

Trečdalis žmogaus gyvenimo praleidžiamas miegamajame. Pagrindinė miegamojo padėtis yra lova, todėl lovos padėtis ir būdas miegamajame yra labai svarbūs. Todėl verta atkreipti dėmesį į tai, kaip ją pastatyti. Lova turi būti 7 cm aukštesnė nei kelių lygis, ir 10 cm ilgesnė už paties aukščiausio miegamojo gyventojo ūgį. Ne paslaptis, kad visavertis miegas užtikrina puikią savijautą ir pakilią nuotaiką. Visi žino, kad norint būti sveikam, reikia miegoti apie 8 valandas per parą. Bet mažai kas susimąstė, kad mūsų miego kokybei didesnę įtaką turi, atrodytų, neesminės smulkmenos, nei šalia knarkiantis gyvenimo partneris. Pati palankiausia vieta lovai – prie sienos. Lova, kurios galvūgalis remiasi į sieną, sukuria saugumo ir jaukumo jausmą. Nerekomenduojama statyti lovos galvūgaliu į langą arba kampą.

Patarimai, į kuriuos verta atsižvelgti:

Dėdami lovą, nedėkite kojų prie durų. Turi matyti viduje gulinčius žmones. Galva yra pritvirtinta prie sienos, bet nebus stumdoma. Nerekomenduojama statyti lovos kaip sarkofago kambario viduryje. Lova neturi būti veikiama tiesioginių saulės spindulių, kad netrukdytų miegui. Lietuvoje dėl gyvenamojo ploto trūkumo miegamieji dažnai paverčiami drabužinėmis arba darbo kabinetais. Fengšui teorijos požiūriu, knygos ir drabužiai – sustingusi energija, o rašomasis stalas arba spinta prie lovos pažeidžia energijos balansą miegamajame. Ten, kur miegame, neturime mokytis ar dirbti protinio darbo. Miegamajame negali būti vandens simbolių, pavyzdžiui, akvariumas privilios vagis arba turėsite didelius finansinius nuostolius. Kenkia ir paveikslai, kuriuose vaizduojama jūra, ežerai ar kriokliai. Daug kam gal nepatiks, kad miegamajame negalima laikyti gėlių ar kitų augalų, ypač augančių. Moters miegamajame kambarinės gėlės sugadina sėkmę meilėje, santuokinių miegamajame jos tampa ginčų ir įtarumo priežastimi. Ir paveikslų su gėlėmis miegamajame geriau nekabinti. Miegamajame prieš jūsų lovą esančios atviros knygų lentynos – jūsų susirgimo garantas. Nežinia tik – po kiek laiko.

Nerekomenduojama ant galvūgalio montuoti elektrinių šviestuvų, nes tai gali sukelti akių ir kepenų ligas

Virš lovos neleidžiama šviesti. Nieko nelaikykite po lova. Palovis turi būti tuščias. Miegamasis turi turėti tik vieną įėjimą. Rekomenduojama nenaudoti lovos, kurioje kas nors mirė. Lovoje, kurioje miega sutuoktiniai, turi būti tik vienas bendras čiužinys. Atskiris sukelia šeimyninius nesutarimus ar net skyrybas (taip mano Rytų meistrai). Negalima statyti lovos po lubose esančia sija, tai ypač kenksminga. Miegamajame reikia vengti veidrodžių. Ypač kenksminga gulint lovoje matyti savo atspindį veidrodyje. Tokį veidrodį būtina pašalinti iš miegamojo, nes jis per daug energizuoja ir neduoda ramiai miegoti. Jei miegamojo plotas leidžia, reikia pasirinkti tinkamą lovos kryptį. Idealiai tai padaryti gali tik radiostezininkas. Kryptis. Fengšui rekomenduoja: jei gimėte vasarą – gulėti lovoje reikia galva į šiaurę, žiemą – galva į pietus, o gimusiems pavasarį ar rudenį – gulėjimo kryptį reikėtų parinkti individualiai. Nepatariama miegoti galva į vakarus. Televizoriaus ekranas miegamajame visada veda į skyrybas. Net išjungtas dar dvi paras jis skleidžia neigiamas sveikatai bangas. Lovos niekada negalima statyti tarp dvejų durų, prie lango, bendros sienos su tualetu, prieš veidrodį, po vandens talpykla. Miegamojo negalima daryti pastogėje, kur pasvirusios kambario lubos, tai vienas blogiausių miegamojo variantų. Ypač kenksmingi stoglangiai virš miegamojo patalpos. Nors tai iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti romantiška ir gražu, iš tiesų – žalinga žmogui. Tokios patalpos tinka meno studijoms, bet ne miegui. Išmėginkite ir mėgaukitės geru miegu kiekvieną dieną.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt kamtoreikia.lt tnews.lt cvpavyzdys.com weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt
Scroll to Top